"Lopez slavi pogodak"

Suvereni Kluž potopio neugodnu Konkordiju (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 24.07.16. | 21:45

U drugom poluvremenu domaćin je s dva gola slomio otpor gostiju - 2:0

Lopez slavi pogodakKluž je započeo novi šampionat trijumfalno, ali moglo je vrlo lako da bude i drugačije. Konkordija se držala više od sat vremena igre, ali je Kluž ipak pokazao da je kvalitetniji rival i slavio s 2:0.

Da je Rosu iskoristio priliku u 26. minutu i doveo Konkordiju u prednost ko zna kako bi se meč dalje razvijao. Imao je stopostotnu šansu, pogodio stativu i ostalo je 0:0. Tako je bilo i na poluvremenu.

U nastavku druga pesma. Kluž je počeo da plete mrežu oko gola Konkordije i uspeo je da poentira u 67. minutu preko Kristijana Lopeza. U tom naletu samo minut kasnije Guima je pogodio za dupliranje prednosti i siguran trijumf, ispostaviće se na kraju.

Kluž je na ovom meču imao daleko više šuteva ka protivničkom golu i s te strane gledano zasluženo došao do pobede.