Osman Bukari daje gol Portugalcima (©Reuters)

I Mozzart Bet Superliga ima strelca na Mundijalu! Bukari matirao Dioga Kostu (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | čet. 24.11.22. | 18:54

Krilni napadač Crvene zvezde zatresao mrežu protiv Portugala

Tri predstavnika ima Mozzart Bet Superliga Srbije na Svetskom prvenstvu u Kataru, a već u prvom kolu grupne faze jedan se upisao u strelce!

Osman Bukari je u 89. minutu zatresao mrežu Portugalije za nadu Gane da bi mogla do boda. Odlično se kretao na prodor i centaršut Abdul-Rahmana Babe, te udarcem glavom matirao Dioga Kostu za 2:3.

Ulazak krilnog napadača Crvene zvezde u 76. minutu umesto Kudusa uneo je živost u napad Gane. Posle gola mao je još jedan pokušaj kada je lopta prošla malo pored stative, uspeo je i da iznudi žuti karton za Bruna Fernandeša, ali ipak nije pomogao svojoj selekciji da izbegne poraz. Ostalo je 3:2 za Portugalce, koji su poveli iz, najblaže rečeno, diskutabilnog penala.

Pored Bukarija na Mundijalu su iz Mozzart Bet Superlige još dvojica igrača Crvene zvezde, Strahinja Eraković u dresu Srbije i Milan Borjan na golu Kanade.