Desilo se čudo! PAO dobio u gostima (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pon. 19.02.18. | 20:46

Prvi put ove sezone atinski velikan slavio na strani, žrtva je AEL iz Larise

Ako su navijači Olimpijakosa nezadovoljni partijama ekipe ove sezone, onda pristalice gradskog rivala Panatinaikosa za sebe mogu da kažu da su očajne zbog svega što se dešava sa ekipom. Gotovo neverovatno zvuči podatak da su Zeleni tek danas, 19. februara upisali prvu prvenstvenu pobedu u gostima ove sezone! Panatinaikos je u Larisi savladao AEl sa 1:0 u poslednjoj utakmici 22. kola grčke Superlige.

Osim tog “skidanja mraka” na strani, ova pobeda maltene da ne donosi ništa atinskom velikanu. Popeo se Panatinaikos na deveto mesto na tabeli, ali ima čak 15 bodova manje od četvrtoplasiranog Atromitosa koji se bori za Evropu.

Strelac jedinog pogotka na utakmici bio je finski vezista Robin Lod u 19. minutu posle asistencije Hristosa Donisa. To je bio jedan od ukupno dva šuta u okvir gola koliko su fudbaleri Panatinaikosa uputili za 90 i kusur minuta. Čak su domaćini imali jedan šut više, ali generalno gledano, bila je ovo fudbalska predstava koja će brzo da padne u zaborav.

GRČKA 1 - 22. kolo

AEL Larisa - Panatinaikos 0:1 (0:1)