Haskić u 88. za pobedu Radničkog u Lučanima, Mladost završila meč sa igračem manje

Vreme čitanja: 1min | sub. 06.10.18. | 17:33

Janko Tumbasević dobio crveni karton u poslednjim trenucima duela

Radnički iz Niša nastavlja da drži korak sa Partizanom na drugom mestu tabele Superlige. Izabranici Nenada Lalatovića nekako su uspeli da prežive gostovanje u Lučanima kod Mladosti i slavili su sa 1:0 u utakmici 11. kola nacionalnog šampionata.

Kao i u prošlom kolu protiv Partizana, Radnički ni danas nije mogao bez drame. Ovaj put je posle drame došao do nove, sedme pobede u prvenstvu.

Strelac pogotka vrednog tri boda bio je Nermin Haskić tri minuta pre kraja utakmice. To mu je peti ovosezonski gol. A u poslednjem minutu Mladost je ostala sa desetoricom igrača na terenu jer je direktan crveni karton dobio Janko Tumbasević.

Mladost je tokom većeg dela utakmice bila ravnopravan rival, na momente čak i opasniji, ali nije uspela probije bedem ispred gola Borivoja Ristića.

Ovo je Nišlijama bila tek druga pobeda na poslednjih šest gostovanja kod Mladosti, a domaćin je doživeo treći prvenstveni poraz.

Za razliku od Lučana, u Surdulici nije bilo golova u duelu domaćeg Radnika i subotičkog Spartaka.