""
""

Lil je u seriji, Lion nije mogao sa dva igrače manje (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 21.02.16. | 23:13

Prvo je u 60. minutu drugi žuti karton zaradio Kristof Žale, a dva minuta pre kraja utakmice ista sudbina snašla je Klemena Granijea

Nekada su Lil i Lion vodili duele za šampionski trofej, a sada je situacija potpuno drugačija. Ipak, to nije smetalo fudbalerima Lila da, kao u stara dobra vremena, savladaju velikog rivala sa 1:0 u poslednjoj utakmici 27. kola Lige 1.

Sofijan Bufal je postigao jedini gol u 28. minutu, malo ko je mogao da pretpostavi da će tako i da se završi ova utakmica.

Sedmostruki šampion Francuske utakmicu je završio sa dva igrača manje. Prvo je u 60. minutu drugi žuti karton zaradio Kristof Žale, a dva minuta pre kraja utakmice ista sudbina snašla je Klemena Granijea.

Ovo je bila tek treća pobeda Lila nad ekipom Liona u poslednjih 10 međusobnih okršaja.

Večerašnjim porazom fudbaleri Liona nisu iskoristili priliku da se domognu treće pozicije na tabeli, iza Pari Sen Žermena i Monaka.

LIGA 1 – 27. KOLO

Bordo - Nica 0:0

PSŽ – Rems 4:1 (3:1)