Komentari na vest

Abu Fani uzeo ključeve veznog reda, Zvezda varljiva na austrijskoj premijeri

tosic.doo@gmail.com

pre oko 1 sat

napred Zvezda ..

cima88

pre oko 1 sat

Barem je zvezda uspela da pobedi

Bosque

pre oko 1 sat

U ovakvom sistemu,upravu samo zanima afirmacija igraca u LS i da ih sto bolje prodaju. Bas ih briga za uspeh kluba. Moderni fudbal je postao kao stocna pijaca. Ogromna lova je privukla samo pokvarene duse,normalni se ne cuju.

Vaskon

pre oko 1 sat

Bože pomozi da bude bolje...
G

GOST 510

pre oko 1 sat

Zvezda je pokazala da bi bila konkurentna u II austrijskoj ligi.
N

Nenad Petrovic

pre oko 1 sat

Sa vidimo i to čudo...
w

wcbeen

pre oko 1 sat

Uzas, moramo da se kvalifikujemo u LS ove godine
M

Markokmet

pre oko 1 sat

Za prvu utakmicu ovo nije bila losa igra
T

Trn

pre oko 1 sat

Liga konferencija nam ne gine sa ovom ekipom. Pojacanje jedino Abu fani ovi ostali ocajno
m

misa mitrovic

pre oko 1 sat

Zvezda dovela nepoznata pojačanja tesko će biti u kvalifikacijama
Z

Zvezda le

pre oko 1 sat

Sreca da zivimo u Srbiji i da je glavni nas najveci navijac pa nam je titula svake godine resena pre pocetka prvenstva jer drugacije da igramo sa ovim timom bilo koju ligu poput austrije, borili bi se za sredinu tabele... Sramota!
B

Bojan19919

pre oko 1 sat

Kao sto sam i rekao, Abu Fani ce biti super pojacanje za Zvezdu, gledao sam ga vise puta dok je igrao u Ferencvarosu i odmah sam znao da ce biti i vise nego dobar za Zvezdu.Ne vezano za Zvezdu mogli ste napraviti objavu za Teodoru Kostovic, koja je prvi put usla u glavni zreb nekog od grem slemova, ima svega 18god. i veliki je talenat, zasluzila je da se objavi tekst o njoj.
J

Jorkširac

pre oko 1 sat

Štoper, levo krilo i defanzivni vezni pod hitno moraju da se dovedu. Elšnik je već duže vreme mislima u drugom klubu kao i Duarte. Treba ih pod hitno prodati. Rodrigao - nema kvalitet ni za LK prodati ako je istina da ima ponuda. Arnautović, Katai, Veljković su prespori za evropski fudbal. Bugarin pojma nema. Ovoj ekipi najviše nedostaje brzina na štoperskim pozicijama i neko ko može dobijati duele u veznom redu.
N

Ništa se nije promenilo

pre oko 1 sat

Klub - uprava i trener koji posle sramotnog odnosa prema grbu tokom prolećnih utakmica, pa i na finalu kupa, dozvole sebi da ne mogu da pobede prvi tim austrijskog drugoligaša i ne zaslužuju da igraju LŠ. I današnji nastup je poikazao da se ništa nije promenilo. Abu Fani je odskočio od tima prepunog metiljavcima i igračima koji i fizički više liče na to da su u školi igrali lastiš, a ne fudbal. A odnos prema utakmicama i grbu to je posebna tema, a na to prethodnih meseci nisu reagovali ni klub eventualnim kaznama, niti navijači očitavanjem bukvica.
K

Koja83

pre oko 1 sat

Rodrigao doktorski pas i asistencija, njega treba definitivno zadrzati, jeste da je spor, medjutim da je brzi gledali bismo ga evropskim velikanima.. .
N

Nanas

pre oko 1 sat

Sramota da niko od administratora na sajtu,ceo dan ne zeli da pusti poruku,u kojoj se pitam zbog cega ne objavite vest kako je srpska zastava sinoc oduzeta od BH navijaca,je li to ne smete zbog yugonostalgicara i ljudi koji podrzavaju "komsije" da objavite ??? Ozbiljan portal bi pustio komentar,i ne bi pravio cenzuru.
П

Па...

pre oko 1 sat

...страшно, катастрофа, брука 😂😂😂 Опште је познато да је најважније бити у топ форми у јуну на почетку припрема 😂😂😂 Авај, победили смо само гол разлике. Управа под хитно да прочита коментаре и реагује 😂😂😂 Терзићу, реагуј, хоћемо још минимум 10 играча. Да буду млади, али искусни, да буду квалитетни, али јефтини, да буду Срби, али германско-бразилског менталитета 😂😂😂 Хоћемо и да продамо наше, али не најбоље, него најгоре и то минимум 10 пута скупље од ових које доводимо 😂😂😂 У супротном нећемо доћи на стадион, мада ни овако не долазимо 😂😂😂 Чуј ме, Терзићу!
Z

Zvezdaš u srcu

pre oko 1 sat

Ništa ovo ne valja.
N

Nonšalantno kao i uvek

pre oko 1 sat

Kilav tim, malo muškaraca, to je Zvezda koju gledamo mesecima. Moramo se otarasiti i tereta Kataija i Ivanića i umesto njih dovesti igrače koji umeju da trče i da se bore i da se potuku. Brdo igrača sa ovog SP iz autsajderskih reprezentacija bi više pružilo za Zvezdu od većine sadašnjih igrača.
в

варено

pre oko 1 sat

Овај мали Шарић обећава .Све у свему дуупло голо на премијери.Ако се не доведу оба крила још један нападач и игграч середине терена биће големи проблема ако се по јутру дан познаје,такође фали и задњи везни
M

Marko206

pre oko 1 sat

Pa slovan ce da nas rasturi ako smo sa ovima jedva izvukli pobedu.
T

Tvrdjava

pre oko 1 sat

Enem moze da postane vrhunski spuc
S

Strašno

pre oko 1 sat

Blamantna igra i nastavak blamantnog nastupa pojedinaca koji traje mesecima. Jedini koji pokazuju želju konstantno su Mateus na golu i Tiknizjan na boku, tu je i Seol. Enem ima snage i voli da igra. Abu Fani odskače od tima koji mesecima pokazuje da ne želi da igra ništa sem derbija i Evrope. To je problem kluba i navijača koji ne kažnjavaju takav pristup. Potrebno je mnogo pojačanja i borbenih igrača, igrača koji imaju više muških hormona.
r

rokenrol

pre oko 1 sat

Mozda zelim previse...,ali ovo nema veze sa ozbiljnim fudbalom.Ako su ovo pojacanja,nama ce uspeh biti Liga Evrope.Mi svake sezone dovodimo sve losija pojacanja,ova danasnja predstava ne daje optimizam..,samo dva igrace nam nedostaju od prosle sezone(Seul,Arnautovic),Amsteten se okupio pre neki dan,igra ravnopravna,nije se videla razlika,a trebala je.. !!!Deki ako sam odlucuje,koga ce dovesti..,onda si jos zelen,za ovaj posao,ali ako ti Marin i ostali sefovi dovode,bez tvog znanja,onda to javno komentarisi,ovo ti se nece dobro zavrsiti.Enem i Balov jedini koji imaju buducnost,ovi ostali nisu za Zvezdu!!
K

Kuki2121

pre oko 1 sat

nek hvala nek ide kuci
j

jovandimitrovic

pre oko 1 sat

bravo zvezdoooooooo
T

Toliko od mene

pre oko 1 sat

Ovi luzeri koji kritikuju igru na pripremama i nikad dalje nisu stigli od međuopštinske lige,ako su uopšte i igrali fudbal neka bolje ne komentarišu jer nemaju pojma!
C

CaleB pravi

pre oko 1 sat

Svake godine smo sve slabiji i slabiji...Od pojačanja ništa, osim Abu Fanija, koji nešto i pokazuje...Balov, Čam i Loizu - ništa...nula. Kad nam je golman najbolji igrač - šta dalje da se priča ?

Sasa Maksimovic

pre oko 1 sat

daj boze da pogode sa pojacanjima do sad je sve bilo polovicno i ne mogu da pogode pojacanja
S

Svaki prelazni

pre oko 2 sata

rok isti ......No,da se ne osuđuje odmah na prvu ........
A

ABBA

pre oko 2 sata

Polako ljudi tek je prva utakmica, setite se kako je Fiorentina izgledala protiv nas, pa na kraju igrali finale LK, cini mi se.

Petar Kocevic

pre oko 2 sata

bravo bravo napredak
!

!!!

pre oko 2 sata

mora Stankovic da prestane da fossira 3 stopera u zadnjoj liniji kada za to igraca nema, drugoligaši prosecni timovi se setaju i daju nam golove , Raskinite sa Rodrigaom i dovedite kvalitetnog stopera i vratite se u standardnu formaciju. Gubimo igraca u sredini npr Kostova zarad tri stoopera koje ne donose nista timu
d

darkok

pre oko 2 sata

Hahahaha protiv amatera iz druge austrijske lige jedva pobedili tim od 3.000.000e a zvezda vredi 120.000.000e bruka,sad kada opet krenu kvalifikacije ispadaju u trecem kolu
S

Strucno sp

pre oko 2 sata

Ovaj tim bi cak i Katar razbio 5-0
H

Heeoed

pre oko 2 sata

I sta nam je to Balov doneo??? Apsolutno nistaa

panic1971

pre oko 2 sata

Biće ovo dobro,treba vremena da se uigraju
N

Nenad Petrovic

pre oko 2 sata

Od samog starta žalbe...

ShoMi_1994

pre oko 2 sata

Polako, tek su pripreme, bice to sve dobro
H

Heroo

pre oko 2 sata

Ovo je ocajno bilo .... Uprava spava , Sredina terena kao i na proleće ne postoji, svako moze lagano da stvori sansu ...Rodrigao i dalje u zvezdi?? Stavite neverovatno
П

Па...

pre oko 2 sata

...иди гледај Телеоптик 😂😂😂
G

Gavrilo69

pre oko 2 sata

Ma to je normalno kad imaš trenera koji nema veze sa poslom koji radi. Vidiće se na zalost. Ne gine nam liga konferencije
m

mr.Š

pre oko 2 sata

ajde važi Gavrilo,mislim da si jedan od većih stručnjaka na ovom portalu i zato ti svi mi verujemo slepo!
П

Па...

pre oko 2 sata

...то пишете већ десет година 😂😂😂 Колико пута смо играли Лигу конференција у том периоду 😂😂😂
B

BokiUSA

pre oko 2 sata

Pripreman mec niko povredjen rezultat nije bitan. Ovi mladji moraju mnogo bolje. Svi do reda kilavi.
B

Blaki

pre oko 1 sat

Sad ide ono teške noge, biće bolje. Pa onda naletiš na Kiprane, Izraelce i ispadneš.
H

Hmmm

pre oko 2 sata

Abu Fani je mnogo korisniji igrac od Elsnika i to ce nam biti veliko unapredjenje. Nazalost Loizu je ogranicen fudbaler i tu smo se zeznuli. Cam deluje solidno samo da se jos vise opusti.
D

Dzoii

pre oko 2 sata

Sa ovakvom odbranom nećemo ni trece kolo otoci... Nadam se da neko ima mozga u upravi da to vidi
П

Па...

pre oko 2 sata

...извини, Капело, нисам те препознао 😂😂😂
P

Pixy

pre oko 1 sat

Provizije zaslepe moždane vijuge.
N

No comment

pre oko 2 sata

Odbrana sramotna, nikada odbrana nije izgledala gore
!

!!!

pre oko 2 sata

mora Stankovic da prestane da fossira 3 stopera u zadnjoj liniji kada za to igraca nema, drugoligaši prosecni timovi se setaju i daju nam golove , Raskinite sa Rodrigaom i dovedite kvalitetnog stopera i vratite se u standardnu formaciju
K

Kostakis

pre oko 2 sata

Као што сам и раније рекао Балов је пресмешан
П

Па...

pre oko 2 sata

...ево сад ће Терзић да раскине уговор, чим прочита твоје коментаре 😂😂😂

Pa dodo sam

pre oko 1 sat

Pripremni meč, ali i pored toga lik deluje izgubljeno..