Bežanija melje

Vreme čitanja: 1min | pet. 24.08.18. | 20:49

Novi Pazar i Borac igrali 0:0

Svi se pitaju koliko Bežanija može da izdrži na vrhu, ali deluje da može mnogo. Danas je u prvoj utakmici trećeg kola dočekala Slobodu i ispratila je sa četiri gola u mreži - 4:1 (2:0).

Po dva gola u prvom i drugom poluvremenu bila su dovoljna Bežaniji da dođe do lake pobede. Đorđe Radovanović je otvorio meč golom s bele tačke u 17. minutu, da bi u 25. povisio na 2:0. Potom su u drugom poluvremenu golove dali i Marko Simić, kao i Aleksandar Desančić.

Sloboda je jedini gol dala u 77. minutu kada je precizan bio Nikola Gavrić. Bežanija je tako ostala maksimalna sa tri pobede na prva tri meča i ostaje na prvom mestu na tabeli Prve lige Srbije s devet osvojenih bodova.

U drugom meču dana snage su odmerili Novi Pazar i Borac iz Čačka, a utakmica je završena bez golova.

SRBIJA 2 - 3. KOLO:

Bežanija - Sloboda 4:1 (2:0)