Komentari na vest

Bili klinički mrtvi, svi ih prežalili, ali su se povampirili

M

Menhengladbah Fan

pre oko 1 mesec

I za kraj pobeda Majnca u gostima....
a

animalem

pre oko 2 meseca

Koliko moze ovako sve biti pokvareno i namešteno.

K1K1

pre oko 2 meseca

.........,.........
b

bozazvanipub

pre oko 2 meseca

Tako je i bilo, sada izgleda da će se spasiti

Igor Markovič

pre oko 2 meseca

Eto zašto je fudbal najzanimljiviji
D

DDF

pre oko 2 meseca

Pobeda je obavezna za baraz i da St.Pauli-Wolzburg odigraju X,svaki drugi rezultati ispadaju iz lige

Ivan Radovanović

pre oko 2 meseca

Није тачно, пошто се гчеда гол-разлика, могу да опстану и са победом, а да Ст. Паули добије Вукове

Damir Jovic

pre oko 2 meseca

Nadam se da će da se izvuče i u poslednjem kolu da igra utakmicu za baraž i opstanak.