Komentari na vest

Dejo o nekadašnjem i modernom fudbalu: Danas bi Maradona i Savićević bili mnogo zaštićeniji

XavieRS

pre oko 2 meseca

Man Utd i Zvezda u finalu Superkupa...kako ih je razvlacio...mnogo dnas Katai podseca na njega iz tog meca..
m

menkopenko

pre oko 2 meseca

Dejooo,dejooo majstore Pa ti SI bog
D

Darantula2

pre oko 2 meseca

Kakav je to igrac bio
U

Uncledrew

pre oko 2 meseca

Dejo najbolji fudbaler sa ovih prostora
B

Buki12

pre oko 2 meseca

na ranije se i igrao fudbal sad samo fizicka snaga
P

Pape

pre oko 2 meseca

Најбољи играч света од ‘91-‘94-те.. и наш најбољи играч свих времена!
Ј

Јужњак

pre oko 2 meseca

Овај се више не рађа,дриблинзи су нешто посебно никад виђено у историји фудбала.. сваког тренутка мислиш лопта оде од њега.. кад оно као да је магија нека.. лопта остаје увек ту, одбија се од колена противничких саиграча, чукљева, враћа њему,од бусена траве опет ту је код Деја..брз,продоран,техничко савршентсво.. велика неправда што није био златни балон, и шеста звездина звехда.. дејлоо дејоооо мајсторе па ти си....
Т

Томислав

pre oko 2 meseca

Ја помислих. фалиш марадонија кад оно дејо...не лупетај.

Otac Makarije

pre oko 2 meseca

Genije uvek iskreno i uvek u pravu

nebojsapopov23@gmail.com

pre oko 2 meseca

Bili su fanrasticni igraci, mnogo jaci u duelima nego sad

Ivan Andrejic

pre oko 2 meseca

Potpuno je u pravu
M

Milanelo Dejo

pre oko 2 meseca

Vamo su ti tuševi, vamo su ti svlačioooonice.... To tamo ti je teretana, to ti mene ne treba...
S

Slaviša Trifunović

pre oko 2 meseca

Deja genije bio je prodoran igrač sa driblinzima u trku.
M

Mladic

pre oko 2 meseca

Ovo danas nema veze sa sportom i fudbalom. Samo biznis i legalno roblje. Savićević kao igrač…međju najvećim svih vremena.Kad on krene sa loptom jbt a ona kao da je vezana za nogu ju ju ju Nije taj lud što ga je prozvao GENIJE.

Radosav Ikovic

pre oko 2 meseca

Bio je fantastican igrac.
K

Kikamika

pre oko 2 meseca

kakva je to igracina bio u svoje vreme
C

Chichino

pre oko 2 meseca

Dejo majstore pa ti si Bog!

Ksenija Rajković

pre oko 2 meseca

Dejo genije. Kakav je to maestro bio. Uvek će ostati u sećanju golovi protiv Bayerna
j

jovan popov

pre oko 2 meseca

to je igrac,a ne obi baletani danas....

Dragomir Borovic

pre oko 2 meseca

Majstor bio i ostao, jedan veliki Dejan Savicevic
D

Denis1998

pre oko 2 meseca

Bas je dobro za gledanje ovaj fudbal

Novi

pre oko 2 meseca

To se slazem!Danas su generalno igraci zasticeni kao da igraju balet a ne fudbal
j

jovan popov

pre oko 2 meseca

Bila lepa vremena sad je sve otislo u k...
g

guta123

pre oko 2 meseca

Kakve su to bile klase nekada

Александар Ристић

pre oko 2 meseca

nije isto pre i sad uopste
N

Neko Usput

pre oko 2 meseca

Za ove mladje, neka samo pogledaju utakmicu Man Unt i Zvezde u finalu Superkupa pa ce sve da im bude jasno.

JEJICA

pre oko 2 meseca

Danasnji fudbal je uzas za ono što je pre desetak godina bio,mozda i duze

Sijanda Ksulu

pre oko 2 meseca

Jedan jedini genije

Zivot je igra

pre oko 2 meseca

Dejo majstore i stari Opel dres

Zivot je igra

pre oko 2 meseca

Kako beše Dejo majstore pa ti si bog

vacke86@gmail.com

pre oko 2 meseca

Ranijih godina je fudbal bio lepši, mada srećan sam što živim u eri pojedinih legenda.
m

mmyyaat

pre oko 2 meseca

Legenda al dejo je veca

Elvis Fejzic

pre oko 2 meseca

Zašto nije ostavio jednak trag kao Maradona? Dve Lige Šampiona je osvojio. Ne znam da li je Maradona osvojio jednu? Nisam siguran
Р

Радамел

pre oko 2 meseca

Да али Марадона има два светска и плус је Аргентинац. Док Дејо ништа са репрезентацијом није, нешто слично ће бити и са Ибром, јер долазе из "малих" фудбалских средина.
T

TD

pre oko 2 meseca

Maradona ima jedno SP.
T

TD

pre oko 2 meseca

Nikad nisu uzeli ni on ni Ronaldo.

Nikola Milicevic

pre oko 2 meseca

Kakav je to igrac bio, a danas se obaraju rekordi u ligi bez briga od tzv igraca tipa katai i bezmudica, i katai koji ni u MLS nije mogao da igra ce prevazici ili je vec jednog dzaju. Uzas je nasa furka. Pametnom dosta!!!

Batina1

pre oko 2 meseca

Uvek bio i ostao genije.
B

Boldrick

pre oko 2 meseca

Purgeru majjace nesto
г

гост 1312

pre oko 2 meseca

Дејо је геније! Оно што је он играо, то је мало ко могао и може, а ово што говори за Нејмара то се може рећи за њега, да је имао радну етику био би златна лопта барем два пута! Све је имао, визију, виц, брзину, шут, све! Не знају деца, прозивају, а био је међу 3-4 на свету, уста их шкрбава…
n

nuki63

pre oko 2 meseca

Dejo genije. Kakav je to maestro bio. Uvek će ostati u sećanju golovi protiv Bayerna
D

Dorados

pre oko 2 meseca

To su igraci koje si voleo bez obzira sto su bili zvezdasi
S

Sate33

pre oko 2 meseca

Dada kako da ne hahahah

Nemanja Simic

pre oko 2 meseca

Dejo majstore ti si Bog

Miki Milikic

pre oko 2 meseca

ko nije gledao ovu igracinu, mnogo je propustio

Leukemija

pre oko 2 meseca

Legenda bio i ostaće

jokic10

pre oko 2 meseca

Dejo majstore pa ti si bog

srecko Janjic

pre oko 2 meseca

Sve je lepo rekao gospodin pravi
C

Coa97

pre oko 2 meseca

Donekle je u pravu
P

Pillipipinizzzzz

pre oko 2 meseca

Kakav je to igrac bio, a danas se obaraju rekordi u ligi bez briga od tzv igraca tipa katai i bezmudica, i katai koji ni u MLS nije mogao da igra ce prevazici ili je vec jednog dzaju. Uzas je nasa furka. Pametnom dosta!!!

Mita

pre oko 2 meseca

Danasnji fudbal je svakako bolji od onog u tvoje vreme

nebojsaprikic@gmail.com

pre oko 2 meseca

Lepa vremena. Svako u svoje vreme. Fudbal je otišao dalje kao i sve ostalo.
D

Dzemaili00

pre oko 2 meseca

Strasan je igrac bio. Nije mu dzaba nadimak bio "genije".
1

101

pre oko 2 meseca

Dejo,postujem te,ali da sebe stavljas u nivo Maradone,opusti se malo, bato!
U

Usta moja

pre oko 2 meseca

Hvalite me:"bio sam među 3,4 najbolja na svetu"?! U kom trenutku?
D

DDF

pre oko 2 meseca

Sta je Dejo radio na terenu,danas ima samo na video igracima...da si ga gledao uzivao,ne bi tako govorio o njemu

nenanena2

pre oko 2 meseca

Nadji na YouTube ko je bio Dejo Savićević pa ćeš z ačepiti ta tvoja p ogana usta!!!!!
M

MileJe

pre oko 2 meseca

U sadašnjem fudbalu random igrači iz top 30 prije 20-30 godina bi bili među najbolja 3.Još uz dobar trening i sponzora ihh..
D

Debeli Sava

pre oko 2 meseca

U zvančnom izboru je bio drugi 1991.

Nemanja Matic

pre oko 2 meseca

Dejan Savice i je kralj fudbala tacka, kraj.. Cao💪💯

Lix

pre oko 2 meseca

Savićević mu je prezime

Kazeev

pre oko 2 meseca

Sve je lepo rekao gospodin pravi
T

Trololo

pre oko 2 meseca

Zanimljiv intervju, a konacno neko da kaze onako kako jeste - drugacije su ere i tesko je uopste porediti bilo sta...
D

Donderstormen

pre oko 2 meseca

Kakve ekipe nekad, neka ih tamo gde su. Danas ih niko ne bi cenio.
m

metalika moj dobar

pre oko 2 meseca

Haha da ne bi , Milan sa Bastenom, Gulitom i Rajkardom ili Napoli sa Maradonom , Karekom i društvom …ajte drugari u parkic da se igrate
N

Natalii29

pre oko 2 meseca

Savićević priznaje svoj vrhunski kvalitet, ali uz dozu realnosti – uspehe iz prošlosti teško je direktno porediti sa današnjim fudbalom.
D

Dejan87ns

pre oko 2 meseca

Kakav je ovo igrac bio steta povreda cudno brzina dribling magicni golovi Bajernu Barseloni tesko da ce talav da se rodi na ovim prostorima opet
M

Messi GOAT

pre oko 2 meseca

Sve lepo rekao al ne znam sta ti to treba da pricas o Yamalu,Penaldu i Prevaradoni.Ne spustaj se na taj nivo jer si ti izmislio fudbal za ovu trojicu.
R

Ruz

pre oko 2 meseca

Ogrešili smo se kao ljudi i kolektiv. Neće nas krenuti dok Savićevića-Genija ne proglasimo za šestu Zvezdinu zvezdu.
B

Bojan Gvozdic

pre oko 2 meseca

Lob protiv Barselone u šinalu KEŠ-a,u Atini,stvarno jedan od lepših golova postignutih u finalu,94'kao kad je juče bilo...
T

Taky.

pre oko 2 meseca

Oni ne bi igrali jer nisu u on o vreme bili u stanju da potrče jer nisu hteli da treniraju.

Nikola Veljković

pre oko 2 meseca

Dejo je živa legenda, majstor fudbala istinski
H

Hahhahah

pre oko 2 meseca

Bila je to 1997. godina. Đukanović je više bio lider od Momira, tako mi se činilo, a to je dokazao i kasnije. Znao sam ga lično, bio mi je komšija“, rekao je Savićević
Z

Zvlat BG

pre oko 2 meseca

"Znao sam ga iz komšiluka. Nismo se družili, ali tu smo bili zgrada do zgrade. Kasnije kad sam bio u Beogradu, dok sam bio igrač Crvene zvezde, tada smo se upoznali lično. Potom je dolazio u Milano, pa smo se družili i tamo.“
D

Dejo,Dejo

pre oko 2 meseca

Kada Dejo prica o profesionalizmu,u Zvezdi je igrao samo kada je on hteo,dalja putovanja po Jugi,..zadnja loza,butni misic,prepone,clanak,drugi zuti........
J

Jssno

pre oko 2 meseca

Šta je genije dočekao, da bude dps pudlica

Kanidja99100

pre oko 2 meseca

maradona je najbolji igrac koji se rodio ikada
T

Tln

pre oko 2 meseca

Maradona je bez konkurencije, jednostavno neuporediv sa bilo kim.
B

Bacoglavac

pre oko 2 meseca

Ретко реалан коментар, маса ових старих звезда обично коментарише данашњи фудбал као да је аматерски, а себе дижу у небеса
m

mozes sada da pricas sta hoces

pre oko 2 meseca

ali da namerno da dobijes crveni u finalu u Tokiju ... produzi dalje, svaka cast na svemu, ali to ti je mrlja zauvek

BaneBane

pre oko 2 meseca

Po meni je greska sto je otisao u Milan ubise ga ovi italijanski grubijani zamislite da je igrao u Barsi Realu samo bi nebo bila granica
N

Nemanja30

pre oko 2 meseca

Dejo, Dejo, kako sam te nekada voleo kao dečak... sad ispade...
T

TD

pre oko 2 meseca

Sta je ispao? Hajde bre...