Komentari na vest

Druga najveća prodaja Radničkog: Ode Pavlović u Jablonec za oko 800.000 evra

k

krejzicoa

pre oko 1 sat

Realno, nije losa lova za nase uslove, dobar posao.
K

Komri

pre oko 1 sat

Toncev prica o ne znam kakvom budzetu a ovi nikako da ubodu ozbiljnu prodaju. IMT, Zelja ma skoro svi prodaju preko milion a on cega Radnicki skupi budzet ako nije prodaja igraca

jbozic11@gmail.com

pre oko 1 sat

dobar posao da se zaradi neki dinar

50 miliona razloga

pre oko 1 sat

Pitanje je gde zavrsi ovaj novac...
S

SVETOZAR Toza Novi Sad

pre oko 2 sata

Neko je često spominjao .Propadala kao glavnog za prodaju igrača Radnički Niš. Bravo za g.Propadala i vidi se da je trenutno FACA br 1 u transferima u Srbiji. Lako je njemu jer je školovan tj,ima kažu njegovi čačani dva fakulteta i zna tri strana jezika da piše i govori. Treba ga klub nagraditi i preko plate da dobije finu cifru. Dva posla radi čovek.

Stefan Damnjanovic

pre oko 2 sata

Slaba prodaja za te pare

pre oko 2 sata

Sad na Maltu i Gibraltar po pojačanja...srećno momku u novom klubu.
J

JOVANOVIĆĆĆĆ

pre oko 2 sata

Vijetnamci jeftini . Jel će biti neka kinta za Bradu ekonoma da uplati par sistema. Pavlović mu poklonio lepu jaknu.

1Sale11

pre oko 2 sata

Pa jedino i prodajemo mlade igrace a vecinom se dovode polovnjaci 30+
D

Deda mirko

pre oko 2 sata

Sad radnicki da dovede ozbiljnog stopera.
R

RUMUNAC KLEN

pre oko 1 sat

Deda Mirko to je posao najačeg agenta u Nišu.Ne brini ništa. Propadalo retko greši u dovođenju igrača i tačka. Kako je pogodio gazda Ivica Tončev što nije postavio sp.dir. jer ovo kako radi menadžerski posao Propadalo pa to je za fakultet i da se izučava . Sada će da pomogne Radniku Surdulica da im proda Gašića beka u REAL VALJEKANO.

RajonRondo

pre oko 2 sata

Jasno se vidi trend dosta boljih prodaja takoreci za sve klube Super lige,tako da senadam se da ce zauvek ostati Ono pravilo za bonuse,jer je evdientno da ce tako ako vec nikako drugacije,uvek imati poneke mladje u sastavu. Dovesce ipak do nekog dinara za te klubove I ostaje nada da ce pametno investirati I da ce rasti kao klubovi.
B

Bale89

pre oko 2 sata

Ovaj radnički ako opstane ove sezone da slave, ljudi sve rasprodaju svake sezone posto zasto

Bojan Pavković

pre oko 2 sata

slaba prodaja, danas kada svi prodaju za minumum 1 mil
M

Makseodavde

pre oko 2 sata

Bravo za komentar. Umesto sto su prihvatili 800,000 od Jabloneca gde bi igrao mogli su sacekati 5,000,000 od City grupe koja bi ga setala sa pozajmice na pozajmicu. Trebaju da se ugledaju na odlicne prodaje Filipa Stevanovica, Jovana Mijatovica, Ognjena Mimovica, Lazara Jovanovica, Marka Lazetica, Luke Ilica, Mihajla Ilica...
N

Nenad1246

pre 18 minuta

A šta je falilo navedenim prodajama? Saberi kolko je sve to unelo para u Zvezdu i kolko je poreza za to Srbija dobila ispada tačno onoliko koliko je vama dato na lepe oči prošle sezone. Kad sad sve to sagledaš voleo bi da nam objasniš zašto su to bile loše prodaje po klub?

Aleksandar3006

pre oko 3 sata

Pavloviću, sve najbolje u karijeri.

Otac Makarije

pre oko 3 sata

Los potez da su sacekali godinu dve jos mogli su bolje da ga prodaju
D

Dovla828

pre oko 2 sata

Najpre bi ga trebalo ubediti da potpiše nov ugovor na minimum tri godine, da bi tvoje viđenje moglo da se pravda.
M

Meraklija Belgija

pre oko 2 sata

Cika Toncev zna da ce sledece godine igrati u drugu ligu pa na vreme da obezbedi jos jedno 3 , 4 stana u Beogradu ako moze