Komentari na vest

Druga najveća prodaja Radničkog: Ode Pavlović u Jablonec za oko 800.000 evra

S

SVETOZAR Toza Novi Sad

pre 27 minuta

Neko je često spominjao .Propadala kao glavnog za prodaju igrača Radnički Niš. Bravo za g.Propadala i vidi se da je trenutno FACA br 1 u transferima u Srbiji. Lako je njemu jer je školovan tj,ima kažu njegovi čačani dva fakulteta i zna tri strana jezika da piše i govori. Treba ga klub nagraditi i preko plate da dobije finu cifru. Dva posla radi čovek.

Stefan Damnjanovic

pre 34 minute

Slaba prodaja za te pare

pre 39 minuta

Sad na Maltu i Gibraltar po pojačanja...srećno momku u novom klubu.

1Sale11

pre oko 1 sat

Pa jedino i prodajemo mlade igrace a vecinom se dovode polovnjaci 30+
D

Deda mirko

pre oko 1 sat

Sad radnicki da dovede ozbiljnog stopera.

RajonRondo

pre oko 1 sat

Jasno se vidi trend dosta boljih prodaja takoreci za sve klube Super lige,tako da senadam se da ce zauvek ostati Ono pravilo za bonuse,jer je evdientno da ce tako ako vec nikako drugacije,uvek imati poneke mladje u sastavu. Dovesce ipak do nekog dinara za te klubove I ostaje nada da ce pametno investirati I da ce rasti kao klubovi.
B

Bale89

pre oko 1 sat

Ovaj radnički ako opstane ove sezone da slave, ljudi sve rasprodaju svake sezone posto zasto

Bojan Pavković

pre oko 1 sat

slaba prodaja, danas kada svi prodaju za minumum 1 mil
M

Makseodavde

pre 39 minuta

Bravo za komentar. Umesto sto su prihvatili 800,000 od Jabloneca gde bi igrao mogli su sacekati 5,000,000 od City grupe koja bi ga setala sa pozajmice na pozajmicu. Trebaju da se ugledaju na odlicne prodaje Filipa Stevanovica, Jovana Mijatovica, Ognjena Mimovica, Lazara Jovanovica, Marka Lazetica, Luke Ilica, Mihajla Ilica...

Aleksandar3006

pre oko 1 sat

Pavloviću, sve najbolje u karijeri.

Otac Makarije

pre oko 1 sat

Los potez da su sacekali godinu dve jos mogli su bolje da ga prodaju
D

Dovla828

pre oko 1 sat

Najpre bi ga trebalo ubediti da potpiše nov ugovor na minimum tri godine, da bi tvoje viđenje moglo da se pravda.
M

Meraklija Belgija

pre 39 minuta

Cika Toncev zna da ce sledece godine igrati u drugu ligu pa na vreme da obezbedi jos jedno 3 , 4 stana u Beogradu ako moze