Komentari na vest
Tuga bi bila da Sevilja ispadne... Posle ovoga danas valjda neće
TheStefanK
pre oko 2 meseca
Postrojio je to Gudelj :)
m
maloKoncentracije
pre oko 2 meseca
Uopste ne bi bila tuga i istorijski greh, nago bi bilo bas zanimljivo da ispadnu. Kao sto je moglo da bude zanimljivo da Lans osvoji titulu. Ili kad je Lester osvojio.
V
Vladica1983
pre oko 2 meseca
sto tuga..ocajna ekipa...
B
Baggio
pre oko 2 meseca
Pogledajte reakcije golmana Espanjola kod oba pogotka Sevilje. I sve će vam biti jasno.
Predrag Blagojevic
pre oko 2 meseca
govorio sam da nece ispasti Sevilla je dugi niz godina u primeri

Markos Pavlovic
pre oko 2 meseca
tuzno je sta velikani sebi dozvoljavaju.. svi navijamo da se izvuku
S. Jovanovic
pre oko 2 meseca
Odlican su tim, verujem da ce se izvuci nekako
N
Nije
pre oko 2 meseca
Mi jasno sto Espanjol drzi ovog Manola, ladno 18 utakmica za pobjedu ne znaju, i oni ga ne micu, mora da ima gole slike njihove...
Lix
pre oko 2 meseca
I Totenhem i Sevilja imaju strasne ekipe a muce se
Ivana Radovanovic
pre oko 2 meseca
Dobar tim imaju,ali ne znam sto ovo sebi dopuštaju
V
Vlada9111
pre oko 2 meseca
Imaju dobar tim ne znam sto su ovo dozvolili
Z
Zedj
pre oko 2 meseca
Sevilla da ostane I nadajmo Deportivo La Coruna vrati u La ligu
a
avax88
pre oko 2 meseca
Ozbiljna situacija u drugom delu tabele, mnogi bi mogli da ispadnu. Sevilji zelim opstanak, simpatican klub.

Meda74
pre oko 2 meseca
Preživeće Sevilja.
k
krejzicoa
pre oko 2 meseca
A realnlno bilo bi baš bzv da ispadnu, ne bi Primera bila ista bez njih. Nadam se da će se spasiti.
zorankoscica
pre oko 2 meseca
Malo su se kasno setili da igraju fudbal

Zeljko Pavlovic
pre oko 2 meseca
Nije ni cudo sto su pred ispadanjem kad im je raspali Gudelj kapiten..
g
gost165656
pre oko 2 meseca
koliko znaci jedan iskusan napadac kao Alexis Sanchez
N
NR
pre oko 2 meseca
Stara skolica. Nema 2 objasnjenja.
J
John Dubline
pre oko 2 meseca
Sevilla go to 2 league
B
Brigadas Blanquiazules
pre oko 2 meseca
Solo Espanyol en la ciudad de Barcelona! Barcelonistas touristas - Espanyol localistas!!!
t
tiesto
pre oko 2 meseca
Obecao je Gudelj navijacima da nece ispasti..








