Komentari na vest

Tuga bi bila da Sevilja ispadne... Posle ovoga danas valjda neće

TheStefanK

pre oko 2 meseca

Postrojio je to Gudelj :)
m

maloKoncentracije

pre oko 2 meseca

Uopste ne bi bila tuga i istorijski greh, nago bi bilo bas zanimljivo da ispadnu. Kao sto je moglo da bude zanimljivo da Lans osvoji titulu. Ili kad je Lester osvojio.
V

Vladica1983

pre oko 2 meseca

sto tuga..ocajna ekipa...
B

Baggio

pre oko 2 meseca

Pogledajte reakcije golmana Espanjola kod oba pogotka Sevilje. I sve će vam biti jasno.

Predrag Blagojevic

pre oko 2 meseca

govorio sam da nece ispasti Sevilla je dugi niz godina u primeri

Markos Pavlovic

pre oko 2 meseca

tuzno je sta velikani sebi dozvoljavaju.. svi navijamo da se izvuku

S. Jovanovic

pre oko 2 meseca

Odlican su tim, verujem da ce se izvuci nekako
N

Nije

pre oko 2 meseca

Mi jasno sto Espanjol drzi ovog Manola, ladno 18 utakmica za pobjedu ne znaju, i oni ga ne micu, mora da ima gole slike njihove...

Lix

pre oko 2 meseca

I Totenhem i Sevilja imaju strasne ekipe a muce se

Ivana Radovanovic

pre oko 2 meseca

Dobar tim imaju,ali ne znam sto ovo sebi dopuštaju
V

Vlada9111

pre oko 2 meseca

Imaju dobar tim ne znam sto su ovo dozvolili
Z

Zedj

pre oko 2 meseca

Sevilla da ostane I nadajmo Deportivo La Coruna vrati u La ligu
a

avax88

pre oko 2 meseca

Ozbiljna situacija u drugom delu tabele, mnogi bi mogli da ispadnu. Sevilji zelim opstanak, simpatican klub.

Meda74

pre oko 2 meseca

Preživeće Sevilja.
k

krejzicoa

pre oko 2 meseca

A realnlno bilo bi baš bzv da ispadnu, ne bi Primera bila ista bez njih. Nadam se da će se spasiti.

zorankoscica

pre oko 2 meseca

Malo su se kasno setili da igraju fudbal

Zeljko Pavlovic

pre oko 2 meseca

Nije ni cudo sto su pred ispadanjem kad im je raspali Gudelj kapiten..
g

gost165656

pre oko 2 meseca

koliko znaci jedan iskusan napadac kao Alexis Sanchez
N

NR

pre oko 2 meseca

Stara skolica. Nema 2 objasnjenja.
J

John Dubline

pre oko 2 meseca

Sevilla go to 2 league
B

Brigadas Blanquiazules

pre oko 2 meseca

Solo Espanyol en la ciudad de Barcelona! Barcelonistas touristas - Espanyol localistas!!!
t

tiesto

pre oko 2 meseca

Obecao je Gudelj navijacima da nece ispasti..