Komentari na vest

Dobar start nove ere Bulsa: Dobili startnog centra praktično ni za šta, imaju dva “lottery” pika i 30.000.000

M

Miloslegenda

pre oko 12 sati

bravo za Bullse bravo bravo
V

Veljabatica

pre oko 13 sati

okej je pojacanje za momke, ali ipak ne
C

Ceba23

pre oko 13 sati

trebace da se ceka jos da ovi "Pododju"
J

Jakov23

pre oko 13 sati

hahahahaah smesni su skroz
N

Nemanja Lazić

pre oko 13 sati

Dobar posao Bullsa
B

Bale89

pre oko 14 sati

Kakvi sve panjevi igraju ovaj nba,vazno da je afroamerikanac
g

gnrslash

pre oko 14 sati

Fino pojacanje za Cikago, ostaje da se vidi kako ce se uklopiti sa rukijima. Izgleda da ce imati dva visoka igraca bez suta pa je na ostatku tima da to pogadjaju u dobrim procentima. Svakako prva godina rekonstrukcine, bice zanimljivo
Ј

Јосиф

pre oko 14 sati

Тијаго Сплитер? Тренер Булса? Хахаха! Ово ни Карнишовас неби урадио!!
E

Erkinhos

pre oko 14 sati

Trebat ce sezona dvije da se sve poklopi ako se razviju ovi mladi igrači. Ipak se lutalo godinama... jedino da nas sreća pogleda kao San Antonio pa da talenti prorade odmah.... go go Bulls.
J

Janaćko

pre oko 12 sati

Da VAS sreća pogleda? Na kojoj poziciji igraš junače?