Komentari na vest
Dončićev klub zvaće se Roma SPQR, želje Simonović, Tonut i Manion
E
Ej
pre oko 1 sat
Lottomatica roma...
dejan.arsic.88@gmail.com
pre oko 2 sata
Како се све приближава америчким вредностима, питам се шта ће следеће да упропадте зарад пара...
Tina Mirkovic
pre oko 2 sata
ahahhahahahahaha
meda rashord mar
pre oko 2 sata
Resio i Doncic da ucestvuje u unistavanju kosarke u Evropi pa zove NBA da dodje
PersilUni
pre oko 2 sata
Resio i Doncic da ucestvuje u unistavanju kosarke u Evropi pa zove NBA da dodje
B
Bilosta1
pre oko 2 sata
Sta li Doncicu treba da pravi ovaj cirkus. Kakve veze on ima sa Rimom. Svasta. Tako ce i da prodju. Za 3 godine katanac.
O
Opp
pre oko 2 sata
A što, da neće možda da dođe ovde, pa da ulaže u Zvezdu, Cibonu ili Bosnu...???
Scaloneta
pre oko 2 sata
S obzirom na ime kluba, tehnički direktor mora biti Tiosav Purić








