Komentari na vest

Nikola Jović pred odlaskom iz Majamija?

SKIZ

pre 33 minute

Добар је Јовић, за неког 8/9 играча. Али млад је, само да ради и биће океј то, ако ништа ту је Мали Калемегдан увек

FC RED STAR

pre 34 minute

Mali još godinu dve da proba posle povratak u Evropu
D

Djordje135

pre 36 minuta

A sad janis majami prica itd
1

11

pre 36 minuta

И треба овако да их шетају. Нек остају у НБА и нек понижавају сами себе док успут и пропадају без играња. Онда нам дође у репрезентацију, а ми као нешто очекујемо од њега, а није видео озбиљнију минутажу у претходне 2 године, ван ритма и осећаја. Уместо да дођеш у Евролигу и будеш као Бог, пречи је НБА где вас вуцарају и стављају на крај клупе.
D

DosijeX

pre oko 1 sat

I Bogi i Jovic da odu u Denver kod Jokare..

Realan lik

pre oko 1 sat

Izgleda sa je Pet malo otisao u ozbiljne godine kada mozak vise me radi tako dobro...

Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🇦🇷

pre oko 1 sat

Јовић је одличан кошаркаш са радном етиком и посвећености спорту. Мени је најдражи кошаркаш у репрезентацији Србије. Много више га поштујем него Јокића. Добро ће му доћи промена средине.
T

Triton

pre oko 1 sat

A brat se raspada zadju sezonu ,Abella Danger je ucinila svoje
S

Stojankamasina

pre oko 1 sat

Nikakav igrac budimo realni
P

Pavlovicmp

pre oko 1 sat

Idemo kod Jokića tamo je najbolje za njega
C

Ceba23

pre oko 2 sata

nije napredovao nista, tako da bolje
S

Slava222

pre oko 2 sata

Dosta je bilo njega iskreno
A

Aleks GM

pre oko 2 sata

Pitanje je da li će neko hteti da preuzme njegov ugovor koji važi 4 naredne sezone, a dali su sve pikove za Janisa

Aleksandar Krezic

pre oko 2 sata

Није се баш прославио надам се да ће у Мајамију показати више.
J

Jtdi

pre oko 2 sata

Vec u ovom trejdu sam ocekivao da hakez ostane a on ode ali izgleda da je to bilo malo. Gotovo sigurno sad traze drugu opciju jer za mnogo manje imaju slican a jovic u najboljem slucaju stagnira

Gatsby82

pre oko 2 sata

Potencijal ogorman. Dobar dečko, skorman , radan, zašto ne napreduje, to je već pitanje. Možda najbolje da ode negde, jer će imati veliku gužvu na njegovoj poziciji

djole.

pre oko 2 sata

Dosta su ga i trpeli,nije ni dva posto napredovao,cak šta više nazadovao je.

Aleksandar Virijevic

pre oko 2 sata

Predobar igrač je Jović...