Komentari na vest

Pavle Nikolić: Fokusiran sam samo na finiš sezone u Borcu

Realan lik

pre oko 2 meseca

Da je sve normalno sledeci korak za ovog momka su veciti i 15ak minuta u rotaciji, sto je dobro za bilo koji od klubova i pre svega nasu kosarku. Na zalost u ovom poremecenom stanju on bi posle ovakve sezone bio 13i igrac u obe ekipe i igru ne bi video, tako da je na zalost za njega najbolje da karijeru nastavi u inostranstvu.
O

Ozon

pre oko 2 meseca

Pavle vec potpisao za Spartak,ceka se sledeci transver cacanskog pleja.
s

sola

pre oko 2 meseca

Njemu sigurno Miško nije menadžer čim je još uvek u Srbiji..

Ikebana

pre oko 2 meseca

Prerastao je Borac,da se ne uvrede ali vreme mu je za javi klub
g

gon

pre oko 2 meseca

..........spartak?

Sele Fejzic

pre oko 2 meseca

Do pobede Pavle Nikolic
z

z060301

pre oko 2 meseca

Pavle Nikolic mora sledecu sezonu da potpise za nekog od vecitih...
M

Miodrag 1

pre oko 2 meseca

Kada bi to uradio, pucao bi sebi u noge. Jer i u jednom i u drugom klubu bi uglavnom grejao klupu i igrao verovatno samo po nekoliko minuta pri kraju četvrtina. Pametan potez ako ode kod Golubova. Tamo će sigurno imati znatno veću minutažu i bolje uslove za dalji napredak.

Alen Nuka

pre oko 2 meseca

On prosto mora doci u Partizan takav talenat takav igrac treba nama
A

Ad

pre oko 2 meseca

A zasto bi dosao kod nas,da greje klupu ili gleda sa tribina,kao skoro svi nasi domaci igraci. Bosnjakov
A

Ad

pre oko 2 meseca

A zasto bi dosao kod nas,da greje klupu ili mase sa tribina. Kao skoro svi nasi domaci igraci. Bosnjakovic,Mijailovic,Nakic,dok nam vanzemaljci od stranaca igraju. Ako je lud da potpise za vecite,da je pametan da ode u Megu i da ga Bog vidi.