Komentari na vest

Šteta za Micića! Flertovao sa tripl-dablom, činio čuda i igrao kao zmaj: Ipak, Real ide na F4

Nrconicar8

pre oko 2 meseca

Steta za Vasu ipak nemoze on sam da pobedi Real Madrid!
M

Markokmet

pre oko 2 meseca

Vasilije Micic je nas najbolji plej koji trenutno igra u Evroligu steta sto nije odveo Hapoel na f4 evrolige
d

djordjerus

pre oko 2 meseca

Mićić je mator vise za evro basket

Slobodan Milojkovic

pre oko 2 meseca

Kasno je poceo da igra, niko ne spori da je dobar igrac, ali je slab ucinak za taj novac koji je dobio
M

Ma da bre to

pre oko 2 meseca

Druze, vidi se da kosarku pratis godinu dana, cirka. I da si tip koji bas pokusava da posto poto bude zanimljiv u drustvu ali mu ne ide nikako. Reci za dvostrukog mvp-a el da je malo jaca verzija nedovica je cirkus. A jos veci poznavaoci su ovi sto ti lajkuju. To sto je on zajebao ove izraelce i uzeo im masu para je veliki plus za micica, ja bi im jos trazio.

dusann55555

pre oko 2 meseca

Real dosta bolji u celoj seriji i relano je bilo da zavrse posao bez majstorice

Miki Milikic

pre oko 2 meseca

Micića plaćaju 3 miliona godisnje??! šok totalni
P

Pjer

pre oko 2 meseca

Micic malo jača verzija kralja nabitnih utakmica Nedovica manekena....

zeljko markovic

pre oko 2 meseca

Šteta,odigrao je Miciċ konačno dobro,ali falio im je igrač.Bio sam siguran da ċe serija iċi u 5 utakmica,ralno podbacili su,lepo su 1 četvrtinu poveli sa desetak razlike i Real upalio motore i bez Tavaresa.Kampaco 7 asistencija.Šta reċi,ne volim Real ali su zaslužili da odu na f4.
P

Petar1225

pre oko 2 meseca

E Vaso, Vaso.. nisi vise ko nekad ni ti
ш

шуми

pre oko 2 meseca

колико злобних људи који се не радују да наши спортисти направе добар резултат.Па Богу хвала за то што су јевреји Мицићу дали највећи уговор ,ем Србин има највећи уговор ем ће бар пола тих пара да потроши у Србији ,и немо ће још овде да заради захваљујући њему ,али је битно да подржавамо црнце у Београдским близанцима који изнеше десетине милиона евра наших пара из земље .Зашто?????
ш

шуми

pre oko 2 meseca

немају најбоље појединце?????????? Кампацо ,Таварез ,Хезоња ,можда и понајбољи играчи на својим позицијама
m

maksaa444

pre oko 2 meseca

Kasno si se setio koliko nula imas u ugovorou Vaso..

Vajta66

pre oko 2 meseca

Real je bio bolji, svaka cast Micicu igrao je najbolje
P

Predrag Petrovic

pre oko 2 meseca

za ove pare micic uzasan ove sezone

Predrag Blagojevic

pre oko 2 meseca

Drago mi je zbog para sto su ga platili astronomski I nisu neka ekipa prosli mec jedva dobili a u madridu nula
d

djuka2025

pre oko 2 meseca

koja crna steta za micica jadni ovi iz hapoela kakav su mu ugovor dali

Вељко Богдановић

pre oko 2 meseca

Final Four Evrolige nema smisla kad se vec godinama unapred znaju njegovi ucesnici…
J

Jakov23

pre oko 2 meseca

bas steta, hahahaha

makamarija

pre oko 2 meseca

Ma kakav crni Hapoel i raspali Micic... Ne mogu izraelci na veliki REAL!

S. Jovanovic

pre oko 2 meseca

Steta, pa ne moze sam sve
m

miki.mocart

pre oko 2 meseca

Napokon i on da se razigra.. na kraju sezone..mucenje je bilo gledati ga ovu sezonu

Nikola Stojanović

pre oko 2 meseca

Kasno se setio da krene da igra…
s

salata

pre oko 2 meseca

Vasa finansijski ojadio Hapoel. Doprinos ove sezone ekipi je ravan nuli. Trut...
D

Daren_g

pre oko 2 meseca

Bice to strasan final four, favoriti lako resavaju plej of meceve
Џ

Џаипур

pre oko 2 meseca

Овако сутра ПАО решава такође и готово је и то.
k

kurence

pre oko 2 meseca

da je ovako ili barem prliblizno ovako igrao cele sezone, hapoel bi mnogo bolje prosao

PFC_DR

pre oko 2 meseca

Hahaha...kada je bio pravi dasa.

Kris Tina

pre oko 2 meseca

Pa ne moze covek sve sam..
K

Korner

pre oko 2 meseca

Ljudi pa Vasa i Kris Dzons,kao ispred zgrade,spori,nista da pogode,Zvezdo netreba ti Dzons,trazi nekog brzeg,cinimise nije zamena za Kodia,moje misljenje
K

KRKI 888

pre oko 2 meseca

Real Madrid u košarci je klub koji uvek nađe način da uradi ono najbolje. Definitivno nemaju najbolje pojedince ali igraju produktivnu košarku koja donosi rezultate. Ne bi voleo da osvoje titulu ali sada je sve moguće. Sportski pozdrav svima!

Vlada81pfc

pre oko 2 meseca

Setio se kad ce da igra kako treba ali kasno je stigo

Uskekruske

pre oko 2 meseca

Bolji Real naravno

Uskekruske

pre oko 2 meseca

Bolje idu dalje

darkoni1991@gmail.com

pre oko 2 meseca

Ne tovi se prase uoci Bozica, kasno paljenje.
D

Dejan Niciforovic

pre oko 2 meseca

bacene pare u bunar mocni hapoel 😂

leblebijamiladin

pre oko 2 meseca

a steta,ne moze ni micic sve sam....tako ti je to!
A

Antonioo

pre oko 2 meseca

Ode Micic po burek sa Zvenkom i Pecenicom!!! Jogurt dobiti nece!!!

Milos Miletic

pre oko 2 meseca

Ne nego ce Hapoel da prodje

Ilija

pre oko 2 meseca

Šteta Hapoel je usrao motku u onoj prvoj utakmici, imali su dosta šansi

Darko Vostic

pre oko 2 meseca

Svaka cast vasilije, samo napred