Komentari na vest

Sudbina Bogdana Bogdanovića se rešava u ponedeljak

F

Fanste933

pre 7 minuta

nadamo se da ce ostati, jer vredi
Z

Zvezda naravno

pre 10 minuta

Šteta što nikada neće zaigeati u klubu za koji navija. Želim mu da ostane u NBA i uzme pare.
P

Pazi

pre 12 minuta

Naravno da će ostati u NBA. Ko misli drugačije taj se ne razume u košarku.

Aleksandar Bezbradica

pre 16 minuta

po svemu sudeći Bogdana žele da vidi u Panatinaikosu i Željko je izrazio želju da ga vidi u svom novom timu
B

BCS Šabac

pre 16 minuta

Koja mu je statistika zadnjih godina? Ništa bolju ulogu nije imao od Žana Tabaka i Ognjena Kuzmića samo što su ova dvojica osvajali šampionske prstenove u NBA.
N

Natalii29

pre 35 minuta

Bogdan je jedan od boljih u karijeri
Z

Zograf

pre 11 minuta

Kako mislite,jedan od boljih u karijeri?

Lix

pre 37 minuta

Dodji u Pao majstore

mladen misic

pre 42 minute

Bogi doktor košarke

JEJICA

pre 44 minute

Bilo bi bolje da se Bogdanović vrati

nikola.p

pre oko 1 sat

Mislim da je ovo kolko da se piše i priča...ako ništa drugo neće Amerikanci da mu uskrate penziju sigurno.

Malilija031

pre oko 1 sat

Bolje mu je da ostane tamo
N

Nemanjasabac

pre oko 1 sat

Bolje da ostane tamo jer posle svega sto je pricano i za partizan i on sam, i kad bi dosao sad u evropu otisao bi kod zeljka tako da bi me razocarao i jedan i drugi a vec jedan jeste, ne mene nego sve grobare.
b

bozazvanipub

pre oko 1 sat

Bogdan kam tu red star bro
P

Partizan le

pre oko 2 sata

Izdao je nasu igokeu2
P

Papu Gomez

pre oko 2 sata

Што да не у неки јачи тим да буде подршка са клупе

Slavko Ćosić

pre oko 2 sata

Bogdane držim ti palčeve , nadam se da ćeš provesti još jednu sezonu a onda nazad u staro jato pa u penziju .

rajko vidic

pre oko 2 sata

Bolje za Bogdana da se vrati u evropu, dosta mu je NBA
P

Prti

pre oko 1 sat

To je kad kazes dosta sam vozio ferarija ajde sada trabanta..

Losmaaa94

pre oko 2 sata

Доктор кошарке, штета што није имао већу улогу у НБА
e

eng

pre oko 2 sata

Ako se vrati u Evropu i izabere PAO pre nego Partizan ne mora više nikad ni da se vrati u KKP
M

Markosss

pre oko 2 sata

Nebitan si kao i tvoj komentar.
@

@Markosss

pre 37 minuta

a ti si mi bitan ko prubušen prezervativ što pliva Dunavom
@

@Markosss

pre 34 minute

haha slušaj ovog, a ti si mi bitan ko Srbija u globalnom ekonomskom poretku
П

Па...

pre oko 2 sata

...легендо, добродошао у свој клуб Панатинаикос 😂😂😂
@

@

pre oko 1 sat

On nikad nije igrao u Pao, sta lupas?
П

Па...

pre 32 minute

...није играо, али ће сада доћи да заврши каријеру 😂😂😂

gorandavinic1974@gmail.com

pre oko 2 sata

ako ne ostane u nba dolazi u pao kod željka
m

metalika moj dobar

pre oko 2 sata

sad ce da se vidi koliko voli Partizan .Imas na racunu jedno 20 miliona i sad mozes lagano da dodjes u Partizan za milion godisnje da igras kuci u svom klubu i tu zavrsis karijeru .Malo li je milion u Srbiji ??Posle da ti se da funkcija kod nas i da te ljudi gledaju kao boga . Aj sad da vidimo
П

Па...

pre 31 minuta

...Џабари у Хувентуду има 2,5 милиона из Партизана, а Богдановић да игра за милион 😂😂😂

Ruzica70

pre oko 2 sata

Nema sta da se resava ostajeee