Komentari na vest

Tako to radi šampion: Najbolji ostaju, novajlije već stigle u Suboticu

Dareda88

pre oko 2 sata

Bice spartak zanimljiv za gledanje sledece sezone,ako ljudi su zasluzili.
P

PsihoBrt

pre oko 3 sata

Bravo! Idemo po još jedan trofej sledeće sezone!!!
V

Veljabatica

pre oko 4 sata

Bravooo bre legendeeee
T

Tamara238

pre oko 4 sata

bravo momcima, svaka cast

Dajana09

pre oko 4 sata

Bravo bre sampioni

Billy333

pre oko 4 sata

Srećno Vlade po oprobanom Duletovom receptu!

Marko Mezinka

pre oko 5 sati

Bravo svaka cast