Mitrović i Strazbur ispustili bodove (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 09.12.18. | 16:50

Klub iz Alzaka proćerdao prednost u završnici

Srpski internacionalac Stefan Mitrović vratio se u prvi tim Strazbura posle dve utakmice suspenzije, ali on i saigrači nisu uspeli da sačuvaju prednost u duelu sa Kaenom pred svojom publikom - 2:2 (2:1).

Odlično igra u poslednje vreme Strazbur, ali danas nije uspeo da valorizuje sjajan utisak posle ubedljive pobede nad Renom (4:1) i remija sa PSŽ-om u prethodna dva kola. Iako su vodili domaćini sve do 80. minuta, greška srpskog defanzivca skupo ih je koštala na kraju.

Posle centaršuta i glavometa na 16 metara, Mitrović je slabo izbio loptu, pravo na nogu Tunižaninu pod imenom Saif Edi Kou, koji je preciznim udarcem postavio konačan rezultat.

Strazbur je bio bolji u prvom poluvremenu koje je rešio u svoju korist golovima Martineza i Motibe, dok je Marokanac Fejsal Fažr uspeo da izjednači rezultat sredinom prvog dela.

Po jedan bod više će zadovoljiti goste koji su se popeli do pozicije koja vodi u baraž za opstanak.

FRANCUSKA 1 - 17. kolo

Gengan - Amijen 1:2 (0:0)