Bili se baš naoštrio za Premijer ligu

Vreme čitanja: 1min | sre. 03.10.18. | 23:35

Šefild Junajteda sjajan u gostima na krilima napadača

U senci večeri u Ligi šampiona stavljena je tačka na 11. kolo Čempionšipa, a najbolji posao je odradio Šefild Junajted.

Sjajne Oštrice su na krilima dvostrukog strelca Bilija Šarpa savladale Blekburn na Ivud Parku kao gosti sa 2:0 i izbile na deobu prvog mesta zajedno sa Lidsom i Midlzbrom. Tri ekipe na čelu posle ovog kola imaju po 22 boda pa nas sigurno čeka sjajna i nezivesna trka u nastavku.

Takođe, posle samo jednog kola Vest Bromvič Albion je izgubio čelnu poziciju koju je držao od subote. Njih je skupo koštao samo osvojeni bod na gostovanju u Šefildu protiv Venzdeja (2:2), a Vrećice treba da slave pošto su u drugih 45 minuta nadoknadile dva gola zaostatka za domaćinom.

U još jednom zanimljivom okršaju Norič je kao gost uzeo bod u derbiju protiv Ovnova i Frenka Lamparda (1:1) čime se zadržao na poziciji koja vodi u plej-of. I, ne ni večeras nije dao gol Temu Puki koji posti već tri utakmice, pa je umesto njega to učinio Nemac Tim Klose.