""

Dijara i Perović rešetaju po Turskoj (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 05.04.15. | 20:02

Nekadašnji napadači Zvezde i Partizana imali berićetan dan

Nekadašnji napadači Crvene zvezde i Partizana, Slavko Perović i Lamine Dijara, imali su berićetan dan u turskoj drugoj ligi.

Individualno gledano, Dijara je bio uspešniji, pošto je postigao dva gola za svoju Antaliju, ali njegoiv tim je neočekivano poražen poražen kod kuće od Altinordua - 2:3. Senegalac je pogađao mrežu gostiju u 49. minutu za 1:1 i u prvom minutu nadoknade vremena za konačnih 2:3. Sa ova dva pogotka Dijara je došao do cifre od 13 golova na svom kontu i sada deli drugo mesto na listi najboljih strelaca.

Bez obzira na poraz Antalija je i dalje na mestu koje vodi u doigravanje za plasman u elitu.

Za razliku od nekadašnjeg golgetera crno-belih Slavko Perović je jednom lopti pronašao put do mreže, ali zato je njegova Alanja ostvarila veoma važnu pobedu i samim tim preskočila Antaliju na tabeli. Perovićev tim slavio je u gostima protiv Boluspora (3:0), a iskusni napadač postigao je treći gol na ovom meču i ukupno u sezoni.