""

Druga pobeda Rada na Kipru: Igrao Drinčić, Radivojević opet strelac

Vreme čitanja: 1min | sre. 08.02.17. | 20:58

Građevinari bolji od kiparskog drugoligaša - 4:2

Porazi od Pogona (1:2) i Arke (1:3), pobeda nad Koronom (5:1), remi sa ukrajinskim Uralom (1:1), a onda i drugi trijumf Rada tokom priprema na Kipru. Građevinari su u petoj pripremnoj utakmici u Larnaki bili bolji od kiparskog drugoligaša Asilisa - 4:2.

Tim Nebojše Petrovića slavio je zahvalujući preokretu i golovima novajlije Miloša Radivojevića (strelca i asistenta protiv Korone) u 72. i mladog napadača Lazara Miloševa u 74, da bi Filip Bainiović postavio konačan rezultat u 83. minutu.

Prvi gol za Rad delo je Dejana Denića u 8, ali su Andoniu u 42. i Markus u 53. minutu stigli do 2:1, što naš sastav u finišu, ipak, preokrenuo.

Građevinare već sutra očekuje nova provera. Rival će im biti mladi tim Spartaka iz Moskve.

(FOTO: FK Rad)