"Slavlje fudbalera Petrolula"

Fešta u Ploeštiju! Petrolul – Brašov 6:4 (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sre. 08.05.13. | 23:08

"Nije mi dobro", rekao je posle meča trener domaćeg tima Kozmin Kontra

Slavlje fudbalera PetrolulaSpektakl u Ploeštiju i nezaboravna utakmica Petrolula u inače fantastičnoj sezoni za ekipu Kozmina Kontre, koja ne odustaje od nenadanog učešća na evropskoj sceni. U 30. kolu Lige 1 Brašov je pao u verovatno najatraktivnijem meču sezone – 6:4 (3:2.

Naftaši su počeli sjajno i već do osmog minuta poveli sa 2:0, ali su se gosti ubrzo idzigli iz nokdauna i do 55. minuta uspeli da rezultat poravnaju na 3:3. Ispostavilo se, međutim, da se Brašov tu istrošio, pa je domaća ekipa sa još tri gola privela kraju ludu utakmicu.
"Nije mi dobro", kratko je posle meča prokomentarisao Kontra čiji je tim zadržao drugo mesto na tabeli sa tri boda prednosti nad Dinamom i Pandurijem, najvećim rivalima u borbi za jednu od dve pozicije koje znače i plasman u Ligu Evropa.

Sa koliko žara igra Petrolul bilo bi zaista iznenađenje da im evropska viza izmakne.

LIGA 1 – 30. KOLO:

Ocelul – Univerzitatea 0:2 (0:1)