Kao u dečijoj igraonici - PSŽ lupa sve po redu i ne pomišlja da stane (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 03.03.18. | 19:02

Parižani sa kombinovanim timom lagano došli do trijumfa na gostovanju kod Troa. Debitovao sin Žorža Vee

Vozi Pari Sen Žermen lagano i drugom brzinom kroz francusku Ligu 1. Sveci su kao gosti pobedili Troa sa 2:0 u 28. kolu i nastavili da na ostatak lige gledaju sa visine i sa dozom gordosti.

Osim po činjenici da su osvojili tri boda, ova utakmica pamtiće se po još par detalja. To je bio treći uzastopni meč da PSŽ nije primio gol, a pritom je za prvi tim Svetaca debitovao sin legendarnog Žorža Vee, Timoti.

Unai Emeri nije mogao da računa na pola prvog tima, ali ni to nije smetalo bogatkom pariskom klubu da upiše novu trojku. Doduše, oba gola PSŽ je dao u drugom poluvremenu.

Domaćina je načeo Anhel di Marija u 47. minutu, a konačan rezultat postavio je Kristofer Nkunku u 77. minutu.

Mladi Vea šansu da uđe na teren dobio je 11 minuta pre kraja utakmice, a zamenio je Đovanija Lo Selsa. Sin novog predsednika Liberije, inače, napunio je 18 godina 22. februara.

FRANCUSKA 1 - 28. kolo

Nica - Lil 2:1 (1:0)