""
""

Ludilo: Rize imao dva igrača manje, ali izjednačio u šestom minutu sudijske nadoknade! I to iz penala (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | pon. 28.09.15. | 20:14

Zanimljiv meč odigrali su Kasimpaša i Rize – 1:1

Kakav meč u predgrađu Istanbula! Sve je nagoveštavalo da će Kasimpaša nastaviti svoju bajku i trijumfom protiv Rizea stići do trećeg mesta na tabeli. I ne samo to: navijači tog kluba nadali su se da će im bar nekoliko dana velikan Galatasaraj gledati u leđa.

Kada je proradio južnoamerički koktel iz tabora domaćina verovatno svi u redovima Kasimpaše su pomislili da im je nova pobeda zagarantovana. U tom 36.minutu sve je uradio Venecuelanac Dela Vale, a Argentincu Skarioneu je ostao samo lakši deo posla da loptu ćušne u nebranjeni deo mreže.

Samo dva minuta kasnije Rize je ostao bez pomoći Vijere koji je dobio drugi žuti karton. Kasimpaša je imala bodove u džepu, ali nije uspela da udvostruči prednost. Zatim je u 90.minutu Rize ostao bez Altinaja koji je, takođe, pocrveneo.

A onda je usledio šok za domaćina. Igrao se šesti minut sudijske nadoknade kada je dosuđen penal za Rize. Precizan je bio Kveuke – 1:1.

Srspka kolonija u Kajzeriju doživela je minimalan poraz u sudaru sa Istanbul. Za tim koji je nekada predvodio Robert Prosinečki svih 90 minuta odigrao je štoper Simić, dok je Srđan Mijailović bio na klupi za rezervne igrače. Jedini gol na meču postigao je Ajhan u 59.minutu.