""
""

Marušić nastavlja da trese mreže, a Kortrajk da pobeđuje!

Vreme čitanja: 1min | ned. 23.11.14. | 22:07

Bivši fudbaler Voždovca četvrtim golom u sezoni najavio preokret Kortrajka za pobedu nad Varegemom

Adamu Marušiću prija Belgija, mladi srpski fudbaler dao je još jedan gol za Kortrijk, a ekipa za koju igra na svom terenu je pobedila Varegem sa 3:1

To je ekipi Kortrajka bila treća uzastopna prvenstvena pobeda, a srpski fudbaler dao je četvrti pogodak u sezoni.

Loše je počelo za Varegem, pošto je Aleksandar Trajkovski već u šestom minutu zatresao mrežu domaćina. Ipak, odlični Marušić je u 68. minutu izjednačio i najavio veliki preokret.

Samo šest minuta kasnije Maksim Šano je doveo Kortrajk do prednosti, a trijumf domaće ekipe potvrdio je Benoa Pulen u 78. minutu.

Fudbaler Varegema Mamadu Ndija u 77. minutu zaradio je drugi žuti karton i morao je da ode u svlačionicu.