""
""

Momčilović golčinom poveo Pandure ka vrhu, Steaua melje redom (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 27.10.13. | 22:34

Srpski štoper strelac protiv Temišvara (3:2), šampion siguran na gostovanju Brašovu (2:1)

Bivši štoper Javora Marko Momčilović opet je pogurao Pandure! Srpski internacionalac postigao je izjednačujući gol za klub iz Targu Jiua koji je na gostovanju u Temišvaru zabeležio treću uzastopnu pobedu i zadržao četvrto mesto na tabeli rumunskog prvenstva. Momčilović je u nadoknadi prvog poluvremena zategao levicu sa 25 metara i postigao sjajan gol!

Panduri su se pomučili da savladaju Poli, pošto su dva puta gubili, da bi pogotkom Argentinca Davida Distefana odneli sva tri boda.

Manje problema da zabeleži trijumf imala je Steaua. Šampion je u gostima Brašovu poveo već u drugom minutu preko Grka Kapetanosa, domaćin je brzo uzvratio golom Joneskua, ali nije imao odgovor na novo vođstvo učesnika Lige šampiona koji je tri boda obezbedio početkom drugog poluvremena, a strelac je bio Kristijan Tanase, za peti uzastopni trijumf ekipe iz Bukurešta i sigurno vođstvo na tabeli.

LIGA 1 – 11. KOLO:

Temišvar – Panduri 2:3 (1:1)