"Navijači Radničkog"

Nišlije zaboravile na prijateljstvo - Radnički gurnuo Spartak ka ambisu

Vreme čitanja: 1min | sub. 02.04.16. | 16:56

Mrkić i Marjanović presudili Subotičanim

Navijači RadničkogTri puta u nizu Radnički odnosi bodove sa gostovanja! U 28. kolu Superlige, Nišlije su na 90 minuta zaboravile na prijateljstvo sa Spartakom i posle sedam uzastopnih pobeda domaćina u susretima ova dva tima prekinuli tradiciju pobedom od 2:1 u Subotici!

Posle ne preterano uzbudljivog prvog poluvremena koncetracija je popustila u domaćem timu, Petar Đuričković je presekao napad Spartaka, na levoj strani proigrao Darka Bulatovića, a ovaj poslao savršen centaršut na suprotnu stativu. Marko Mrkić bio je na pravom mestu i omogućio četi Milana Rastavca da se povuče i krene da radi ono što najbolje radi. Da se povuče i čeka grešku protivniku.

Dočekali su je gosti u 70. minutu kada je Saša Marjanović centrirao, a Aleksandar Jovanović skočio i glavom smestio loptu iza leđa golmana Budimira Janoševića, pa kasniji pogodak Stefana Miloševića nije Spartaku bio dovoljan da upiše i četvrtu uzastopnu pobedu na domaćem terenu i odmakne od opasne zone.

Radnički ne odustaje od borbe za izlazak na evropsku scenu.

(FOTO: Star Sport)

SuperligaStefan MiloševićSrbijaSaša MarjanovićRadnički NišMarko MrkićAleksandar Jovanović