""

Opet taj Joveljić - makazice i gol s penala za trijumf Orlića!

Vreme čitanja: 1min | pon. 04.09.17. | 19:20

Zvezdin omladinac odlučio finale 24. memorijalnog turnira Stevan Ćele Vilotić

Omladinska reprezentacija Srbije (igrači do 19 godina) osvojila je tradicionalni memorijalni turnir "Stevan Ćele Vilotić", a u finalu njegovog 24. izdanja na stadionu Bačke izabranici selektora Miloša Velebita savladali su Izrael - 3:1 (1:1).

Naši dečaci su do trijumfa stigli na krilima Dejana Joveljića, omladinca Crvene zvezde koji je ušao u igru s klupe dvadesetak minuta pre kraja i rešio pitanje pobednika. Samo tri minuta nakon što je zakoračio na teren Joveljić je akrobatski, lepim makazicama, matirao golmana Izraela i doneo prednost Srbiji od 2:1, a u finišu u 89. minutu sa bele tačke je postavio konačnih 3:1 za Srbiju.

Inače, Orlići su došli do prednosti preko Strahinje Jovanovića u 41. minutu, ali je početkom drugog poluvremena gostujući tim poravnao rezultat na 1:1.

(FOTO: Star Sport)

međunarodni fudbalomladinska reprezentacija Srbijereprezentativni fudbalStevan Ćele Vilotić