""

Pačuka sa igrala sa Al Džazirom

Vreme čitanja: 1min | sub. 16.12.17. | 16:52

Meksikanci osvojili treće mesto na Svetskom klupskom prvenstvu

Pačuka je na sjajan način završila učešće na Svetskom klupskom prvenstvu Abu Dabiju. Meksikanci su u meču za treće mesto ubedljivo savladali domaću Al Džaziru sa 4:1.

Fudbaleri Pačuke bili su znatno bolji tokom cele utakmice, a pobeda je mogla da bude i ubedljivija.

Meksikanci su poveli u 37. minutu preko Džonatana Urete. Veliku radost domaćim navijačima doneo je Kalfan al Šamsi u 57. minutu kada je izjednačio.

Ipak , taj osećaj zadovoljstva trajao je samo četiri minuta, a onda je napadač Franko Hara vratio prednost Pačuki.

Ceo posao meksička ekipa rešila je u pet minuta u završnici meča. Prvo je u 79. minutu Roberto de la Rosa povisio na 3:1, a konačan rezultat je u 84. minutu postavio Anhelo Sagal iz penala.