Sigma iz kontre zgazila Mladu Boleslav

Vreme čitanja: 1min | pet. 27.07.18. | 20:37

Četiri gola dala je ekipa iz Olomouca na nezgodnom gostovanju

Sigma je bila silna na gostovanju kod Mlade Boleslav. Ekipa iz Olomouca je na gostovanju u drugom kolu češkog šampionata slavila ubedljivo sa 4:0 i tako se iskupila za poraz od Slavije na premijeri.

Iako rezultat to nikako ne pokazuje, Mlada Boleslav je bila bolji rival, ali je domaćim igračima realizacija bila loša strana.

A kod Sigme je u tom segmentu sve delovalo gotovo pa perfektno, jer su gosti od šest udarac u okvir gola Mlade Boleslav, čak četiri lopte poslali u mrežu. A gotovo svaka kontra bila je opasna.

Sve je počelo u osmom minutu kada je domaće načeo Jakub Plšek, a vođstvo je u 68. minutu duplirao novajlija Martin Nešpor.

Samo pet minuta kasnije definitivno su potonule sve lađe Mlade Boleslav, jer je Marin Sladki povisio na 3:0. Konačan rezultat postavio je David Huska.