""
""

Srušili Barsu, pa se sapleli u Eibaru: Selta propustila priliku da ponovo preuzme prvo mesto, nije pomogao ni debitant Dražić (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 26.09.15. | 23:58

Selta je imala kontrolu lopte tokom kompletnog toka utakmice, ali je kontrolu nad rezultatom izgubila bukvalno već na samom startu, pošto je domaćin u trećem minutu došao do vođstva golom Borhe Bastona - 1:1

Pre samo tri dana su pokazali da mogu da pobede i najbolji tim u Evropi, ali su omanuli sada kada je trebalo da potvrde klasu. Selta je u Eibaru došla do jednog boda, u utakmici koji je svoj debi zabeležio bivši igrač OFK Beograda Dejan Dražić, mada je čak 73 minuta gubila minimalnim rezultatom - 1:1 (1:0).

Selta je imala kontrolu lopte tokom kompletnog toka utakmice, ali je kontrolu nad rezultatom izgubila bukvalno već na samom startu, pošto je domaćin u trećem minutu došao do vođstva golom Borhe Bastona.

Izabranici Eduarda Berica nakon toga su napadali svim silama, Nolito, Bongonda i Oreljana su konstantno vršili pritisak ispred gola Eibara, ali se rezultat nije menjao sve do završnice meča.

Izjednačenje je doneo rezervista Jago Aspas i to bukvalno samo nekoliko trenutaka nakon ulaska Dražića. Aspas je mrežu domaćih pogodio posle odličnog centaršuta Džonija Kastra i razgalio mnogobrojne navijače svog tima.

Ipak, i pored pritiska u finišu ostalo je samo 1:1, a Selta se izjednačila sa Realom iz Madrida na trećoj poziciji.