""

Veče čudesnih golova na Olimpiku: Radu zaustavio uporni Sasuolo (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 23.02.14. | 23:07

Rumun postigao dva pogodka za Rimljane u trijumfu nad fenjerašom – 3:2

Fudbaleri Lacija savladali su večeras u Rimu ekipu Sasuola sa 3:2, u utakmici 25. kola italijanske Serije A.

Favorizovani domaćini teško su osvojili bodove protiv debitanta u eliti. Vodili su sa 1:0 i 2:1, ali je Sasuolo izjednačio u finišu i bio na korak od iznenađenja.

Ipak, drugim golom Radua na ovom meču Lacio je obezbedio trijumf i sačuvao šanse da se bori za gornji deo tabele.

Sasuolo je pretrpeo 16. poraz ove sezone i ostao glavni kandidat za povratak u niži rang, ali je pokazao da bi u finišu sezone ipak mogao da popravi plasman na tabeli.

Pored rumunskog defanzivca pogodak za Lacio postigao je i Miroslav Klose u 73. minutu, samo minut nakon izjednačenja Flokarija.

Floro Flores je u 79. minutu uspeo ponovo da izjednači rezultat, ali je Radu četiri minuta kasnije postavio konačan rezultat.