"Jusef El Arabi"

Velaskez doneo remi Hetafeu u Granadi (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 21.12.14. | 19:14

Jusef El Arabi zna protiv tima Kosmina Kontre, opet je učestvovao kod gola

Jusef El ArabiMečevi Granade i Levantea su oduvek bili egal. Od kada se vodi takva statistika, obe ekipe imaju po dve pobede u međusobnim duelima, dok im je ovo bio treći remi. Konačni rezultat i ne preterano zanimljivog meča bio je 1:1 (1:0). Zanimljivo je da pored tog egala kada su pobede u pitanju, postoji još jedna jednakost između ovih timova. Naime, posle ovog meča su i jedni i drugi postigli po devet golova u međusobnim duelima.

Meč je počeo mnogo bolje po domaći tim jer je on imao više od igre u prvom poluvremenu. To je iskoristio Džon Kordoba u 40. minutu na asistenciju Jusefa El Arabija. Ovaj Marokanac je učestvovao u poslednjih pet golova svoje ekipe u duelima sa Hetafeom.

Domaćin se u drugom vremenu malo povukao, kako bi sačuvao rezultat, ali im to i nije pošlo za rukom, jer je u 78. minutu Emilijano Velaskez iskoristio grešku odbrane Granade posle slobodnog udarca koji je izveo Pedro Leon. Ovo je prvi gol u sezoni koji je Hetafe postigao posle nekog prekida.