""
""

Želiš da "zapališ" navijače Palmeirasa? Obori Luksemburga! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | čet. 20.08.15. | 18:33

Osmina finala Kupa Brazila donela je dva velika derbija kao što su okršaji Santosa i Korintijansa, odnosno Flamenga i Vasko da Game, mada je pravo "ratno stanje" bilo i na utakmici između Palmeirasa i Kruzeira.

U više nego uzbudljivom meču domaćin je slavio sa 2:1 i stekao minimalnu prednost pred revanš koji je na programu za sedam dana u Belo Orizonteu.

U 63. minutu kada je Rafael Markes postigao pobedonosni gol na Alijanc Parku u Sao Paulu nastala je prava paklena atmosfera, ali ona ne može da se meri sa trenutkom kada je pokraj aut linije oboren legendarni trener gostiju, ali i u više navarata i strateg Palmeirasa Vanderlej Luksemburgo

Legendarnog stratega navijači belo-zelenih očigledno ne pamte baš po dobrom.

(FOTO: Screen shot)