Komentari na vest
Damjanović ponosan i pored poraza: Skidam kapu igračima, zaslužili smo da pobedimo
M
Mileta Car
pre 10 meseci
vazno je da je trener bas ponosan na igru, koga briga sto se poraz pise... to je ta nova trenerska filozofija u Srbiji, biti zadovoljan sa igrom, koga briga za rezultat
p
pera kontras
pre 10 meseci
jel realno da su ovi nasi svi na isti fazon gubimo svaku tekmu a svi pre ponosni na igru itd. mi stvarno slavimo poraze sta je ovo jbg mi tastaturasi ne kontamo ovo majke mi
N
Nenad1246
pre 10 meseci
Sa čim tačno? Ni jednu jedinu šansu niste stvorili. Sve šutevi iz daljine. Svaki ulazak u šesnaest izgubljena lopta petljanjem i komplikovanjem. Prvi centaršut ste imali u 89. minutu. Uspeo si u isto vreme da imaš i manjak igrača imu završnici i manjak u od odbrani. Što je neverovatno.
K
KORAK NAZAD
pre 10 meseci
Pa ti si me veliki "stručnjače"demantovao hahaha ja sam mislio da je Lalat zadužen za cirkus ali ima vas još.
С
Сале2323
pre 10 meseci
Хахахахахаха.... Бата Ђорина школа за тренере ради само тако!
И онда се чудимо што нам је фудбал у каналу!?
d
d. g.
pre 10 meseci
To se kaže da mora da se radi na efikasnosti. Fudbal se igra za golove, a vi ga niste dali. Počeli smo da slavimo poraze i protiv liliputanaca.
M
Mladić
pre 10 meseci
Da l je ljudi moguće da smo ovoliko poremećeni kao narod!?
Čuj ti njega…”ponosan sam na igrače”!!!
Neka mu neko javi da su izgubili utakmicu.
N
Nebitan10
pre 10 meseci
Damjanovicu, tako je, zlatno doba! Budi ponosan, Astana je krem de la krem evropskog fudbala!
g
gost 024
pre 10 meseci
Reče neko ko je ispao iz svih kvalifikacija ovog leta 😂😂😂
Г
Горан Гоги
pre 10 meseci
Јбм ти тренета када је поносан после пораза.... ово само код нас има зато и тапкамо у месту
P
Pobeda je resenje
pre 10 meseci
Tsc je mozda izgubio ali nije porazen hahahahahahaha zvuci poznato.
D
Dejanii
pre 10 meseci
Pa sto niste pobijedili? Srpski fudbal se svodi na izjavama trenera kako smo bili bolji i kako smo trebali da pobijedimo ili uzmemo bod.. Gledajte malo Čehe. Tri kluba više nego dobro konkurišu u Evropi.
M
Mirt
pre 10 meseci
Ha,ha,haaa zadovoljan, pa je li ovo moguce!
Uživo
Fudbal
Košarka
Tenis
Odbojka
Basket 3x3
eKošarka
Hokej na ledu
Bejzbol
LOL
Stoni tenis
Ragbi
Snuker
Pikado
Najava mečeva
petak | 18.07.2025.