Komentari na vest

Haos u Medeljinu: Džaba devet prstenova odbrane, pir navijača nije zaustavila ni policija

N

Natalii29

pre oko 2 meseca

Suština je da su tenzije navijača, loši rezultati i slab kontrolni sistem doveli do toga da se meč ne odigra do kraja, što pokazuje koliko fudbal u Južnoj Americi može da bude emotivno i bezbednosno nestabilan kada se situacija otrgne kontroli

Mmrvic

pre oko 2 meseca

Navijaci su u vecini slucajeva nezaustavljivi
P

PsihoBrt

pre oko 2 meseca

Sta bi Aca dileja dao da ima ovakve navijače umesto trenutnih, ovi čak imaju svoje motke i pirotehniku, ne bi DB morao da ih snabdeva! Ovi ne bi bežali čim frka krene iza kordona policiji...pa da ima ove " blokaderi " ne bi iz podruma smeli izaći a ne na ulice!!!
m

maloKoncentracije

pre oko 2 meseca

Sad lepo izbacivanje i iz kontinentalnih takmicenja na nekoliko godina.

Marko Zigerige

pre oko 2 meseca

Rispekt za navijače! Nije džabe Eskobar podržavao ovaj tim sa ovakvim navijačima 😄

Branka KG1960

pre oko 2 meseca

Nije ovaj tim, nego Atletiko Nacional Medeljin. Ovo je Indipidiente . Dva gradska rivala

Nemanja Simic

pre oko 2 meseca

Najjace takmičenje. Kakva crna liga sampiona.

djole.

pre oko 2 meseca

Ma strašno takmicenje,prestrašno. Ovakvi komentari a tek ovi što dele pluseve,stvarno legendarni. Juce od šest utakmica 4 završilo 1:1 jedna 0: 0 i jedna 3: 0. Strašno takmicenje. Niko vas ne tera da gledate Ligu šampiona i tebe i ove što ti dele pluseve. Lepo nemojte da spavate celu noc i gledajte to prestrašno takmicenje.
J

Joccika01

pre oko 2 meseca

Ovo je klub kog je i Eskobar podrzavao!?
D

Djedo usa

pre oko 2 meseca

On je navijao i podrzavao Atletico Nacional iz Medeljina, a moguce da je mutio nesto i sa ovima jer su iz istog grada...
P

PAOKara

pre oko 2 meseca

Skoro svi klubovi su imali na celo sefove narko kartela.Eskobar je finansirao Atletiko Nasional,kartel Kali je finansirao Ameriku Kali.Amerika je bila dominantna 80-ih,cak i tako mocni Eskobar nije tu mnogo mogao.Amerika je igrala tri finala Kope uzastopno i izgubila,nisu hteli da namestaju.Atletiko je osvojio Kopu malo kasnije,ali je bila mrlja i pretnja sudijama.E sad postoji prica da je Eskobar imao i neki uticaj u Indepediente Medeljinu,ali nema konkretnih dokaza kao u slacaju Nasionala.Liga u Kolumbiiji je bila dosta jaka 80-ih,danasnja nije ni senka tog vremena.

Predo8

pre oko 2 meseca

Kakvi su ovo ludaci

Stefannnbgd

pre oko 2 meseca

E tako se to radi bato moj.Nema sklanjanja postovanje momcima iz Medeljina.

Shoze ShuzeKlize

pre oko 2 meseca

Kakva ludnica. Nisu ni otisli da gledaju fudbal nego da se pomakljaju 😂
P

Prva beogradska grupa C

pre oko 2 meseca

Jedan od dva kluba koje je podržavao Eskobar
D

Di Natale 10

pre oko 2 meseca

Flamengo došao da igra fudbal, a završio usred građanskog rata na tribini.
I

Ivan8888888888

pre oko 2 meseca

Otkud haos tamo u Medeljinu kad su oni fin i kulturan narod 😂
s

sabonis09

pre oko 2 meseca

Ovi navijači iz Medeljina bi kod nas odmah dobili transparent ‘uprava napolje’, samo na španskom

Kurcslus

pre oko 2 meseca

Slican scenario bi se mogao odigrati i u Humskoj ulici kroz neku godinu bude li se nastavilo potonuce Partizana.
1

12345ss

pre oko 2 meseca

... izadji mala ... :)

Daniel33

pre oko 2 meseca

medeljin jel to odakle je eskobar baš su razjareni..ovo je bilo opasno
M

MilanChe1986

pre oko 2 meseca

Tamo svega ima sem fudbala,tuku se i igraci i navijaci

MelvinM

pre oko 2 meseca

podrska navijacima,nisu se zaustavljalji...

Aleksandar3006

pre oko 2 meseca

Piljerme idi da izveštavaš u Kolumbiju na ovakve tekme a ne one limunade u Argentini
P

Piljerme

pre oko 2 meseca

Važi brate. Hoću. Već od sledeće tekme. Obećavam. Pozdrav.

bet366.dx.am

pre oko 2 meseca

Podrška za navijače. Ovi iz Flamenga bi da iskoriste situaciju.