Komentari na vest

Lalatović četvrti put slavio protiv Zvezde, šteta što ovaj trijumf nema evropsku aromu

Mita

pre oko 2 meseca

I onda ce neznalica u sledecem kolu da izgubi 3-0 tj naredna 3 kola
V

Vlada9111

pre oko 2 meseca

Kako te bre Lalatovicu nije sramota, kome se slihtas vise???
j

jokabejbe

pre oko 2 meseca

ispade da je lalatovic najbolji trener na ovim prostorima

dinom555

pre oko 2 meseca

Ja bih Lalata stavio za selektora ,mada nemam nista protiv Pauna,ali znam kod Lalata bi svi ginuli.
S

Sofronije Jr.

pre oko 2 meseca

Uložio 5k singl na Pazar, hvala Stankoviću i Terziću na paricama.
S

Scouser

pre oko 2 meseca

Kad si ih tako provalio, sto samo 5k???

Dacha90

pre oko 2 meseca

verovatno nisu hteli da prihvate više?!
G

Gosttt

pre oko 2 meseca

Ko bi rekao, Lalatovic cetiri puta pobedio Zvezdu. A neki uporno tvrde kako nas pusta.