Komentari na vest

Ovaj klub je neuništiv! Mustafa u sudijskoj nadoknadi doveo Radnički na korak do opstanka

Aleksandar Vranić

pre oko 2 meseca

Čestitke Aek-u, našem treneru Marku Nikoliću i igračima
D

Daren_g

pre oko 2 meseca

Kec u nisu. Najbolji kad je najpotrebnije, igrace se prvoligaski fudbal na cairu i na dalje
a

animalem

pre oko 2 meseca

Koliko moze ovako sve biti pokvareno i namešteno.
K

Koventri1986

pre oko 2 meseca

Koji Mustafa? Vladimir Stojković

Marina Miljkovic

pre oko 2 meseca

Bravo moderator majstore

Aleksandar3006

pre oko 2 meseca

Radnički i treba ove godine malo da se spusti rang niže da bi oterali Tončeva
D

Deki maky

pre oko 2 meseca

Arijibi,Abas,Mustafa,Kanute,I onajBelorus Sto promasi gol isa metar,su odlicni igraci...
B

Brufen81

pre oko 2 meseca

dobro je, iscupace se Radnicki i ove sezone.
N

Niija, Palilula

pre oko 2 meseca

Ako izgubimo od TSC-a, pobedimo Spartak, opet nismo osigurali opstanak, onda zavisimo od drugih i “sumnjivih” rezultata.

markizioooo

pre oko 2 meseca

Bacio sam malo pogled, lepa brojka publike. Šteta sto nije tako cele sezone
M

Mihajlo3

pre oko 2 meseca

kec u Nišu, bravo Meraklije!
S

Spanulis

pre oko 2 meseca

Bravo Radnicki! Srce i borbenost su na kraju presudili! Bravo Nedjo! Koliko si dobar trener dokaz je Graficar..otkad si otisao sve gube i gol ne mogu da daju.Od tima kog si doveo do polufinala kupa i na bod do plej ofa dospeli su do gole borbe za opstanak u prvoj ligi!
B

Bolje bi

pre oko 2 meseca

bilo da je Tončev promenio sebe nego što je promenio gomilu trenera. Radnički liči na drugoligaša nažalost muka je gledati na šta je spao.

Andrija Stojanovic

pre oko 2 meseca

kec u nisuu hahah
N

Nisi baš

pre oko 2 meseca

nešto duhovit. Jedva su postigli gol.

S. Jovanovic

pre oko 2 meseca

Alal vera! Samo jako!
B

Bravo Radnički

pre oko 2 meseca

Bilo bi dobro da Radnički opstane, mada će i dogodine biti tesko, jer opet ispadaju četiri ekipe. Valjda će i IMT ispasti, gade mi se te ekipe bez ikakvog stadiona. A i Javor mi se smučio, ne mogu da podignu neke ograde, u prenosu vise gledas okolne kuće nego teren. Užas, gde sve igramo.
B

Brufen81

pre oko 2 meseca

Jezivo je sta je Toncev napravio od Radnickog!
M

Meraklije 1

pre oko 2 meseca

Svi na rukomet u cair u cetvrtak , da znaju madjari gde su dosli
M

Metaklija 2

pre oko 2 meseca

Ljudi imam informacije , da hala ima 10 000 kapaciteta bila bi puna , meraklije dolaze organizovano , vodicemo navijanje gorece ko nikad NAPRED SRBIJA ,madjari ce pastivu grotlu nisu svesni sta ih ceka

Skorpion77777

pre oko 2 meseca

dobra akcija...nema šta
D

Dejan m

pre oko 2 meseca

Napred Real ale idemooooo samo jako

Dr.Sasha Pavlovic

pre oko 2 meseca

Radnički mi je ipak ispred kluba penzionera,samo dokle više Nišlije vadjenje na kraju prvenstva,ako niste ove sledeće sigurno u prvu ligu,6 ispada,a tramvaj liga će vas gurati da ispadnete.
N

Nišlija, Palilula

pre oko 2 meseca

I sledeće godine ispadaju četiri kluba, ulaze dva i onda super liga ide na 12 klubova.
L

Lucanci

pre oko 2 meseca

E moj Nesko,ubacujes tolju(decko ne zna gde je levo),drzis nespremnu ekipu do 75min na terenu(jedva hodaju),igras na bod a samo pobeda nam igra… i treba da ispadnemo! Bolje dogodine pusti nekog da ti vodi klub a ti se skloni i cekaj pare od transfera inace ovako vise nema smisla,pogledaj samo tribine svaku utakmicu,niko vise iz lucana nece da dolazi da gleda(a svi znamo koji su razlozi). Dobronameran savet.
G

GostMeraklija

pre oko 2 meseca

Bravo bre! Kako bitna pobeda! Protiv TSCa sta bude, samo da se pobedi u poslednjem kolu, i opstanak je tu!
N

Nije tako

pre oko 2 meseca

postoji mogućnost i tada da idpadnemo, ali potrebni su skoro pa nemogući rezultati ostalih u preostalih dva kola.
k

kikoman

pre oko 2 meseca

hvala broju 30 iz ekipe lucana na skracenom ulasku u blok suta..bravo brt
O

Objektivan123

pre oko 2 meseca

Da li je sad Nesku Milovanovicu kriv tim ili on i "njegovo vodjenje" kluba sa tribina?

wizard 1987

pre oko 2 meseca

javor i mladost dole....najbolja varijanta realno....
S

Sekcija Lajkovac

pre oko 2 meseca

Bravo Nišlije! Voleo bih da ispadnu Javor i Mladost, jer nemaju navijače!
M

Meraklija Belgija

pre oko 2 meseca

A Imt ih ima . Najvestackiji klub . Ali sta ces to moze samo u Srbiji.
М

Мераклија Б.@

pre oko 2 meseca

ИМТ ће наредне године рођаче... Ноу сикирики! 😁😄😂
R

Rex7

pre oko 2 meseca

Mustafa igra za cukaricki. nije vise u radnickom....
U

Uo

pre oko 2 meseca

Ima sigurno radnicki da ga kupi
B

Blablablab

pre oko 2 meseca

Mustafa pozajmljen igrač iz vojvodine