Komentari na vest

Ovakav projektil se retko viđa! Molinin promašaj lepši od golova, Čolo izveo klince i pobedio

Nebojsa Antic

pre oko 2 meseca

izuzetan gol pogodio ga je

Aleksandar Bezbradica

pre oko 2 meseca

pa zar omladinci da pobede seniore Valensije stvarno ponizavajuce
B

Bane74

pre oko 2 meseca

Smije li Paunovic pozvati ovog malog? Normalno da ne, posto nema NJIHOVOG menadzera. Kada ga pozove Spanija tada cemo kao mi javiti i predsatviti javnosti kako je igraceva zelja bila da igra za Spaniju. Isto kao sa Kerkezom, Pavlovicem, Bajceticem. Nista nije slucajno. Kakve lopovcine i mesetari sede u nasem FS. Sram da vas bude sve do jednog
O

Ogysa

pre oko 2 meseca

Ovo sebidja jednom u 12 dina
G

Gianfranco Zola

pre oko 2 meseca

Molina ima torpedo u nogama, koji dugo nije viđen u fudbalu. I protiv Arsenala je imao katapult, koji je zamalo završio u mreži, a pre koji mesec protiv Hetafea je postigao gol, vredan legitimne kandidature za Puškaša...
M

Mirsen

pre oko 2 meseca

Au kakva steta sto nije usla

gorandavinic1974@gmail.com

pre oko 2 meseca

kakav udarac svaka čast.šteta što nije gol bio bi najlepši u zadnjih 15 god u primeri
C

Coa97

pre oko 2 meseca

Kakva golcina, svaka cast
Х

Х Х

pre oko 2 meseca

Арсенал игра против Вест Хема који се бори за викенд, Атлетико је растерећен. Атлетико је у првом мечу био бољи, мислим да ће проћи у финале и да ће се Симеоне и Гризман опростити од Атлетика на најлепши могући начин.

Ssarita

pre oko 2 meseca

Kakva golcina svaka cast 👏
k

kristijanm055

pre oko 2 meseca

Svaka cast, maestralan gol

Otac Makarije

pre oko 2 meseca

Atletiko ove sezone ima neverovatan tim. Ako ove godine ne osvoje lš nikad nece

Zepinho

pre oko 2 meseca

Kakva golcina Moline po koji put vise ???
K

Katastrofa

pre oko 2 meseca

Ajde smanjite malo doživljaj sa hvalospevima. Pa Barcelona već par godina igra sa "klincima" pa nikom ništa. Ćutite kao pokisle vrane po dalekovodima, i skoro nikad ni slova za Barcelonin dečji vrtić. Da vidimo kako ćete pisati posle Hajberija u utorak naveče.
m

mixica

pre oko 2 meseca

Zamisli kući izgubis od drugog tima sastavljenog od klinaca i rezervista koji ni na treningu nisu igrali zajedno sramota valensije
н

непознат

pre oko 2 meseca

Овај човек је луд

marko Lapadatovic

pre oko 2 meseca

To je sjajan sut