Komentari na vest
Ovo kao da je princ Vilijam naredio Vili da bude peta - zarad višeg cilja Ujedinjenog Kraljevstva
zlatkozoki
pre oko 2 meseca
ma samo jako ne vadi haha 🆒

milos69slot
pre oko 2 meseca
💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪

milossomi69
pre oko 2 meseca
sta se desava vise sa ovim nasim sportom??
M
Mišo seljo
pre oko 2 meseca
Villa igra sa sitijem i liverpulom i može i da ne bude 5 -ta na kraju već 6 ili čak 7
A
A ovaj ovde
pre oko 2 meseca
Kod nas?
Nije princ nije kralj pa namešta da jedan klub stalno bude prvak.
Na severu od 88
pre oko 2 meseca
Izgleda da vas kralj namešta i u Evropi pa će vam uskoro slava ,pola veka od poslednje pobede u kupu šampiona.
J
Jakov23
pre oko 2 meseca
Kakve su ovo teorije

ljubisa rajkovic
pre oko 2 meseca
Stari kladioničari su englezi...sve oni odrade i na kraju to izgleda pošteno. Treba učiti od njih kako se to radi.
Češnjak
pre oko 2 meseca
Teorija zavere za 3 boda.
Ako Vila završi peta, Engleska dobija šestog u LŠ. Princ Vilijam već zove Emerija: "Unai, za krunu igraj nerešeno".
Četvrti da ne budeš, da bi država uzela pare. Fudbal je biznis, patriotizam je taktika.
К
Кљаки
pre oko 2 meseca
Ми ствари доживљавамо на наш начин јер смо склони муљању и намештању.
Џаба Астон Вили Вилијам и аристократија која највећим делом навија за тај клуб.
Титулу су узели 1981 а ФА Куп још пре.
Да је баш тако да ли би Вила толико деценија чекала на трофеје?
ПС.иначе симпатичан клуб.
Барем мени.
Na severu od 88
pre oko 2 meseca
Jašta,mi smo izmislili nameštaljke,uz struju naravno.Preko niko ne namešta.
К
Кљаки
pre oko 2 meseca
Ако желиш да ми реплицираш уради конкретно.








