Komentari na vest

Partizan kompletira napadački korpus: Stiže Že

o

onako usput

pre 40 minuta

eh kad bi Že znao gde Sti pobegao bi Vom Gla.
S

Sima Arauho

pre 44 minute

Ovo je sve uz pomoć štapa i kanapa,teško nama ako se ne domognemo Evrope.
P

Perinco

pre oko 1 sat

Igramo bez odbrane sledecu sezonu,ili je u pitanju nesto drugo!?

stefanaa14

pre oko 1 sat

Znaci kidalicaaaaa
g

gorio83

pre oko 1 sat

Ovo mi se cini kao da ce brze bolje da ga prodaju, cim postigne vise od 7-8 golova u polusezoni. Ne znam zasto, ali takav mi je osecaj nazalost
N

Neverovatno

pre oko 1 sat

Dal je moguce da dovodite igraca bez brzine,bez tehnike,bez icega cime bi se isticao....obicno drvo jos je i debeo

Стефан Васиљевић

pre oko 1 sat

Ozbiljan potencijal. Nadam se da ce biti ubitacan kao i ostali stranci na mestu napadaca.
н

нс бој

pre oko 1 sat

Мало ово личи на већ виђено гомилање странаца,ко зна каквог квалитета.Ту се надају да неко од њих искочи да могу да га продају.Играчи као Алексић су топ ствар,има и странаца који су се доказали у нашој лиги нпр два из Јавора,Кари Кари,ко да су ти што долазе на кило нешто бољи.Опет партизан на силу хоће да прескочи неке ствари и да буде у некој борби за титулу,уместо да ради на стабилизацији,па да афирмише неке своје клинце и стане на ноге.
D

Dr Bn

pre oko 1 sat

Sad kad mu nabiju statistiku jedno 10 golova pa otkupe i odmah prodaju za vise para.
K

Kuku Vasa

pre oko 1 sat

Videcemo sta se moze ocekivati, pozitivno je da se igraci dovode na vreme. Cekaju se levi bek, stoper i zadnji vezni. Da sam se ja pitao, doveo bih i golmana, ovaj Milosevic je neverovatan lik, odbrani nemoguce, a primi iz mrtvog ugla. Ima par igraca sa kojima treba raskrstiti, pre svega Mitrovic, potrosen igrac koji nista doneo nije, ispadao iz autobusa. Zdjelar je otisao to je dobar potez, vidi se da ne moze vise. Oterati Lekica, prikljuciti Radovica iz omladinaca. Pruziti sansu Jovanovicu kao zamena Seku. Prodati Simica, Ugresica i ako mora Vukotica, uzeti 15m i zakrpiti budzet. Sve karte na Evropu, ne sme velikan kao Partizan da ne igra 4 godine Evropu.
M

Marko989

pre oko 1 sat

Jaki igraci sve po dva slova
v

vukasin2015ks

pre oko 1 sat

ovaj deluje kao da ima koje kilo vise..
S

Sumar

pre oko 1 sat

Svidja mi se, sto se na vreme dovode igraci u odnosu na pre. Sada treba dovesti levog beka i sto pera. Ja bi vratio Urosevica.
J

Jaska

pre oko 1 sat

Zavidna statistika u turskoj nema sta.

Meda74

pre oko 1 sat

Videćemo o kakvom se igraču radi

human

pre oko 2 sata

Ko je sada sportski direktor u Partizanu? Onaj prethodni nikog nije dovodio.
M

Marconato

pre oko 2 sata

Podeca me gradjom na onog Ganjanina sa brkovima koji je vec bio u Partizanu, taj je rezgrtao odbranu.

Shashank Singh

pre oko 1 sat

Princ Tejgo? Na njega mislis?
@

@sh

pre 44 minute

Koga je Tejgo mogao da razgrne sa 70 kila....ovaj vise podseca na Tavambu.
T

Tešnjarac

pre oko 2 sata

Dobra politika Lazovića,doveo ih na pozajmicu sa mogućnošću otkupa, čak sa normalnom cenom, pritom su i mladi
@

@t

pre 43 minute

I sa jakim minulim radom, treca liga Brazila
v

v1ad

pre oko 2 sata

Sva pojacanja osim Zekovica mislim su na pozajmicu i iskreno ni jedno nije siguran pogodak. Ok, ima smisla, umanjen je rizik. Umesto da sad iskesiraju milion, dva za recimo ovog Zea ili onog Traorea mogu da vide kako ce se pokazati pa po tome.
D

Dzo Black

pre oko 1 sat

Ja mislim da je Zekovic cist promasaj!
S

Stvarno

pre oko 2 sata

neznam zašto Zvezda ne vidi i ne dovodi ovakve Brazilce. Dobar posao Partizana Milion evra je sića za igrača koji je igrao u Turskoj nebitno da li je bio dobar. Nekako mi je drago da se Partizan i Vojvodina pojačavaju ali ce ipak nadam se ostati iza Zvezda na kraju.
X

XD

pre oko 1 sat

Pod jedan, nije igrao, nego sedeo na klupi u Turskoj. Pod dva, Zvezda trenutno ima tri daleko bolja špica od njega.
E

Eseks

pre oko 2 sata

Rezerva gaziantepa zzzzz....
P

Pa jeste da

pre oko 2 sata

drzava pumpa u Partizan ali Klub to mora i da vrati a ne kao vama da oprosti. Tako da ukljucite vase klikere malo...
@

@pa jeste

pre 38 minuta

Zaista tripujes da ce vratiti dinar jedan? U kom svetu ti zivis? Savez vam davao jos kad je trebalo da platite poslednju ratu za otkup Holendera, pa za monitoringe...vi samo kukate i prosite a novas samo stize.. Zvezda kada je bila u problemu dovodila Babalja, Mugosu, Cakija Stojanovica, Gumu Bogdanovica, Brigela Ignjatijevica, Stevana Reljica sve zvezdurine za dzak krompira...a vi se razbacujete a neko vas kao satire 🤣🤣🤣🤣
z

zaks

pre oko 2 sata

Čitam komentare ovdje zs ovog Brazilca , te dobar igrač, aždaja , jak , a da je ,kojim slučajem , trebao doći u Zvezdu, mogu zamisliti koji bi bili komentari, vjerovatno da je promašio profesiju.

Skorpion77777

pre oko 2 sata

Pa ima li neki koi je imao minute prošle sezone sve neki rezervisti... ako još prodaju dva tri igrača ispadamo u Prvo kolo u Evropi
z

zaks

pre oko 2 sata

Najjače je kada napišete da su "otišle dvije ponude " Turcima ,a onda dolazi na pozajmicu uz pravo otkupa.Čuj , ponuda za pozajmicu, to nije ponuda ,to je molba.

PFC_DR

pre oko 2 sata

Ajde samo neka ga zavrse. Vec sam ga komentarisao da mi od svih dolazaka ovaj najvise obecava. Jak ko zemlja, dobar u duelima, voli da se izvuce na krilo, ima jak sut. Kod Turaka se nije naigrao samo zato sto oni imaju 2 bolja i skuplja napadaca od njega plus jednog mladjeg i svi Brazilci. Kod nas bi mogao da se nadaje golova. I naravno opet vise komentara skupljaca perja nego Partizanovaca. Kakva boles'.
K

Komri

pre oko 2 sata

oproban recepet pozjmljuju igrace da igraju grupe, nije cilj preprodaja igraca nego UEFA lova sto je sasvim ok. Na zalost nema drugog puta da se klub digne. Srecno komsije
k

krejzicoa

pre oko 2 sata

Prezime mu zvuči obecavajuce, videćemo. 😁

Steksus123

pre oko 2 sata

Verujem da ce eksplodirati
O

Ozbiljno pitam

pre oko 2 sata

Od kojih to para Drzavni projekat partizan zivi posto nikog ne prodaje?
B

Bljuc

pre oko 2 sata

A lazne talente iz Humske niko nece zato ostaju

Igor Markovič

pre oko 2 sata

Nadam se da će nastaviti svetlu tradiciju brazilaca u crno belom

50 miliona razloga

pre oko 2 sata

ovaj igrac vredi, pravice razliku
@

@50

pre 37 minuta

Pravice razliku samo u kilazi...
O

Oto

pre oko 2 sata

Odigrane utakmice i postignuti golovi nisu na njegovoj strani, ali vidi se da ima potencijala, jak je, dobar u gradjenu, nadam se da će biti bar upola kao Saldanja…
c

cule87

pre oko 2 sata

gde se to vidi majke ti?
O

Oto

pre oko 1 sat

Ima na yt, ne nešto mnogo ali dovoljno da se vidi…
@

@oto

pre 35 minuta

Jel to video dok je bio u trecoj ligi Brazila? Pa tamo bi se dobro gradio i Predrag Kodzo sa svojih 120 kila i bez brzine...
M

Milojko Arsenic

pre oko 2 sata

Vreme je da opet ugasimo ovaj klub i spasimo Srbiju i njene gradjane daljih mesecnih troskova kojima se isti finansira
G

GostTT

pre oko 2 sata

A na čijim leđima je živela CZ punih 10 godina bez ijednog učešća u Evro takmičenjima?! Deset godina niste igrali jedno jedino takmičenje u Evropi. Od 2005 do 2015 godine, niti ste prodavali igrače za velike pare. A uvek ste imali budžet i borili se za titulu i osvajali prvenstva i kupove. Odakle vam tada pare za sve to? Od Evrope nije, jer je niste ni igrali niti od transfera igrača jer niste ni imali velike transfere. 10 godina ste živeli na grbači države i FK i KK i sada ste došli da nama držite moralna predavanja kako Partizan živi od gradjana Srbije tj kao da im nešto otima. Ko o čemu...
O

Ozbiljno pitam

pre oko 2 sata

Kad ce mali partizan nekog da proda a ne samo da kupuje

IvanaTa

pre oko 2 sata

ajes sad...Ronaldinjo 🤔🤔🤔
A

AvPartizan..

pre oko 2 sata

Hvala ti Aco .... Tvoji grobari

Marko Zigerige

pre oko 2 sata

Dosta ozbiljnije se radi, napadački deo je vrlo verovatno kompletiran pre polaska na pripreme. Još pozadi da se dovede samo i gg
Z

Zeno

pre oko 2 sata

Još su potrebna trojica i to levi bek, štoper kvalitetniji od Mitrovića i Milić te zamjena za Zelara. To bi onda bio kadar sa kojim bi radio Saša Ilić, pa da vidimo jesu li sposobni u prvenstvu biti drugi a u Konferencijskoj ligi izboriti grupnu fazu.
B

Brukaa

pre oko 2 sata

Vlast trpa u svoj projekat samo tako, ne prodaju nikog a samo dovode
S

Samo istina

pre oko 2 sata

Stižu stranci kao na traci ali za Mezimicu Partizanku nikada se spominju plate posto je Rasim slagao da su plate max 20.000 ustvari svaki stranac trazi minimum pola miliona

ineska

pre oko 2 sata

bice azdaja osecam to
B

Bog kocke

pre oko 2 sata

Sanjah prije neku noć Iraklis -Partizan 3-1
T

Tomica 82

pre oko 2 sata

Zagarantovano četvrto mesto u sezoni, bogami i da se napadne treća pozicija!!
A

A zasto

pre oko 2 sata

Za svakog zvezdinog igraca se spominje plata za igrače jsd nikad , Zasto dvostruki aršini?
A

A zato

pre oko 2 sata

Dvostruki aršini su tu da ostanu. Pitaj precednika.
c

cule87

pre oko 2 sata

zato što lik koji dolazi iz nepoznatog turskog kluba, koji je pre toga igrao treću ligu u brazilu ne može da ima godišnje koliko mesečno ima reprezentativac Austrije koji je prvi špic i najvažniji igrač ove reprezentacije na svetskom prvenstvu.

Бурек са сиром

pre 36 minuta

Шта ћеш ти на вестима које се не тичу твог клуба?
N

Nenad Petrovic

pre oko 2 sata

... Ale ale... Ale.. Ale...