PLS: Dinamo je još stopostotan, Đani se zaleteo sa Kabelom

Vreme čitanja: 1min | sre. 14.08.19. | 23:00

Poraz Zvezdine filijale u Kruševcu – 0:1

Dinamo je ispao iz Superlige, ali su Vranjanci rešeni  da se što pre vrate u elitu. Tim Dragana Antića Recka je dve startne pobede oplemenio današnjim plesom u Kragujevcu. Radnički je potučen do nogu na stadionu Čika Dača – 4:0

Domaći Radnički je odolevao do 37. minuta. Međutim, posle odlične akcije Bajić je pogodio mrežu oslabljenog domaćina.

Vranjanci su u nastavku bili dominantni.  Zlatković, Savić i Mladen Popović su razbili Kragjevčane.

Vredan trijumf ostvario je i Kabel, predvođen Đanijem Ćurčićem. Tim iz Novog Sada pokazao je da može da bude ozbiljan konkurent za vrh, pošto je slavio na gostovanju Metlacu iz Gornjeg Milanovca – 3:1. Kabel sada ima šest bodova, i deli treće mesto sa Bačkom.

Dinamo iz Vranja trenutno parira samo Trajal. Tim iz Kruševca je naneo prvi poraz filijali Crvene zvezde, Grafičaru – 1:0. Vrlo tvrd meč viđen je na stadionu Pod Bagdalom, na kraju odlučio je pogodak Osmana u 62. minutu.

Zanimljivo je bilo u Beogradu, gde su snage odmerili Sinđelić i Radnički iz Pirota. Na kraju su gosti do boda stigli pogotkom u zaostavom vremenu. Mrežu Orlića pogodio je Dojkić za konačnih – 1:1