Savo Milošević (© Star sport)

Savo Milošević: Neka ljudi iz Napretka kažu kako smo ih dočekali

Vreme čitanja: 2min | ned. 02.08.20. | 09:02

„Pobeda je zaslužena“, kaže trener Partizana

Varničilo je pod Bagdalom na sve strane. „Samo“ pet žutih kartona (četiri Napretkovim, jedan Partizanovim fudbalerima) ne ilustrujeu koliko je napet bio duel prvog kola nove sezone Superlige. Igrači su svaki čas bili u klinču na terenu, a da se naelektrisana atmosfera prenela i u restruktivni prostor svedoči javna opomena treneru domaćih Draganu Ivanoviću i nekoliko „razmena mišljenja“ između zvaničnika kluba iz Kruševca i stručnog štaba crno-belih.

Na njih je reagovao Savo Milošević, posle utakmice koju je njegov tim dobio 3:1. Prema izveštajima sa lica mesta, na adresu mladog trenera upućene su prozivke, a kako se meč igrao bez prisustva publike, jedino logičnim se čini da se neko od službenih lica obrušio na stratega Parnog valjka.

Zato...

Neka ljudi iz Napretka kažu kako su uvek dočekani na Partizanovom stadionu“, bilo je sve što je na tu temu izgovorio Savo Milošević.

Na osnovu blic analize premijernog takmičarskog meča jasno je da crno-beli nisu bili na nivou kakav žele.

Utakmica je bila onakva kakvu smo očekivali – teška. Pogotovo posle prvog poluvremena. Imali smo sreće da izjednačujući gol postignemo na vreme i da celo drugo poluvreme jurimo pobedu. Čestitke Napretkovim i mojim igračima, nije bilo lako trčati po onom vremenu. Ima sigurno stvari koje moramo da popravimo. Napretku želim sreću u nastavku prvenstva, a golmanu Živkoviću što brži oporavak posle ozbiljne povrede“.

Na novinarsko pitanje da li je pobeda Partizana zaslužena, u svetlu činjenice da je gost do preokreta stigao sa penala u završnici susreta, Savo Milošević je uzvratio jednom rečju: