Komentari na vest
Trener Šturma: Nije mi jasno zašto je poništen penal, to je bio običan duel
jan
pre 7 meseci
Everest
pre 7 meseci
Pero Situacija
pre 7 meseci
Sada ću ti
pre 7 meseci
S.T.A.L.K.E.R.
pre 7 meseci
Pedja108
pre 7 meseci
A jel ti jasan faul tvog igrača
pre 7 meseci
Milos1987
pre 7 meseci
Svakog gosta tri dana dosta
pre 7 meseci
Vlada79
pre 7 meseci
neshha
pre 7 meseci
Gost X
pre 7 meseci
MNM
pre 7 meseci
Hesus
pre 7 meseci
bokibre
pre 7 meseci
Kalabasas
pre 7 meseci
Gg33+
pre 7 meseci
Hesus Hil
pre 7 meseci
A jes jes
pre 7 meseci
Zavatoni
pre 7 meseci
Zahvalite
pre 7 meseci
Hvala !
pre 7 meseci
Ma da bre to
pre 7 meseci
PecaCzvBgd1
pre 7 meseci
cv
pre 7 meseci
PecaCzvBgd1
pre 7 meseci
Gost namernik
pre 7 meseci
Opp
pre 7 meseci
велики штрумф
pre 7 meseci
36 titula
pre 7 meseci
Zato što
pre 7 meseci
DZP
pre 7 meseci
Zato ste vi,verovali slepo....
pre 7 meseci
Stari Delija
pre 7 meseci
plus
pre 7 meseci
Srbija 91
pre 7 meseci
nonameeee
pre 7 meseci
Dejanii
pre 7 meseci
Zeks Pantic
pre 7 meseci
Sofronije III
pre 7 meseci
Sabre
pre 7 meseci
Dejoooo
pre 7 meseci








