Komentari na vest
Vojvodina podigla standarde zbog Zukića: Za povratak kapitena 2.000.000 evra!
t
tisikaomadjija
pre 12 minuta
Ni ove niko ne pita otkud novci? Mozda i ovi ko miljenica kad istrese 20 milki "pare su od lige šampiona"
branislavhalas1@gmail.com
pre 20 minuta
Vosa se podize opasno.
Salleee
pre 23 minute
Ovakvo ulaganje bez evrope nema nikakvog smisla. Bolje da su uložili u dva tri klinca taj novac oa za sezonu dve zarade nešto. Ovako samo gube finansiski amo ne uspeju da udju u evropu
x
xcx
pre 31 minuta
Ovo je baš sumnjivo.
Ekipa iz Austrijske lige proda svog najproduktivjnijeg igrača samo za 2m,a vrednost na transfermarketu mu je 3m.
Acaredstar1
pre 41 minuta
pojacava se voza bice dobar konkurent zvezdi sledece sezone
n
navijač czv
pre oko 1 sat
Izgleda se ovi sa Mocarta opasno naložili na Vojvodinu a kada dožive fijasko imaće da razvlače analize - šanse Vojvodine za evropu na jesen su jedan prema milion imaju kvalitet da se sa Partizanom bore za 2.mesto i to im je puna kapa....
н
нс бој
pre 15 minuta
Па и да се учврстимо на месту другог клуба у Србији није мала ствар за сада.
Нико не каже да ћемо напасти и освојити титулу,ал да морамо бити у самом врху сада је то обавеза,четврто место би било неуспех.
Bojan Ivanovic
pre oko 1 sat
Ovi bas resili da opet budu drugi
Slavko Ćosić
pre oko 1 sat
Kada se ima i kada ulože u tebe možeš i malo da se rasipaš sa kintom .
acajank89@gmail.com
pre oko 1 sat
jaka je Vojvodina
Uskekruske
pre oko 1 sat
Dobra stvar za njih
P
Pa
pre oko 1 sat
Nije morao elmer da ga proda za manje od milion evra a sad da plati 2.Bolje da ga je ostavo u Vojvodini pa bi bio prodat sa 25 za 5 m evra u Arabiju ili Emirate
J
Junior i dalje
pre oko 1 sat
Džabe sve kada je Junior i dalje u klubu, ako se Suč ili Crnomarković povrede/crveni karton za Vošu treba da igra Junior, otac tvrdoglavo odbija da dovede novog štopera kako bi sin imao nekakvu sansu da igra. Nepotizam parekselans, poprilicno nezamisliv za renome Voše. Svima je jasno da Evropa i junior ne mogu u istu recenicu. Svima osim tati i zbilji.
J
Jaaaaaa
pre oko 1 sat
NIJE ISTINA!!!!
K
Komri
pre oko 1 sat
do juce ste pisali o 2.5 miliona gde sada nestade 500.000 eura?
M
Mapet souovi
pre oko 1 sat
KO CE DA IGRA ODBRANU? Ko je taj odbrambeni koji menja crnog i suča? Nadamo se da je siniša kombinacija tatina zavrsila sa Vojvodinom.
V
Veni
pre oko 1 sat
Vidi Vici. To mogu da kazu Vojvodinasi tek ako udju u gruou LE il LK. Da li je vredelo dati 4 m evra za ove fudbalere
C
CaNoks
pre oko 1 sat
Ima li nekih informacija oko štopera, znate ako je plan da se do Evrope dodje sa SINOM od trenera, dozivecemo ogromno razocarenje. Prosto je nadrealno da je SIN projektovan za treceg stopera, da li je ovo neka skrivena kamera
Z
Za te
pre oko 1 sat
Pare su mogli da dovedu 5 fudbalera Zelenortskih ostrva Kurasa il Haitia koji su brzi bolji i jeftiniji od beka chalfa defanzivnog i ofanzivnog veznog cfora sto su i pokazali kad su demontirali reprezentaciju fss. Namerno govorim fss jer se ovde igra preko menadzera. I trebalo je to uraditi pre SP jer su im sad cene 3 put vise
L
Luka muka
pre oko 1 sat
Bravo za Vosu! Kao Zvezdas zao mi sto nisu dali 2 m za njega jer ako nista drugo zna se ko je i sta je i sta moze da se ocekuje od njega,svakao u odnosu na kakve panjeve smo bacali milione mislim da su ga trebali dovesti,e sad ako je on kao dete Vose zeleo samo tamo to je onda neka druga prica! Njemu i Vosi zelim puno uspeha,a nasoj ligi jos mnogo igraca poput Zukica da se nivo podigne i utakmice budu zanimljivije! Sportski pozdrav



.jpg.webp)




