Komentari na vest

Vojvodina podigla standarde zbog Zukića: Za povratak kapitena 2.000.000 evra!

t

tisikaomadjija

pre 12 minuta

Ni ove niko ne pita otkud novci? Mozda i ovi ko miljenica kad istrese 20 milki "pare su od lige šampiona"

branislavhalas1@gmail.com

pre 20 minuta

Vosa se podize opasno.

Salleee

pre 23 minute

Ovakvo ulaganje bez evrope nema nikakvog smisla. Bolje da su uložili u dva tri klinca taj novac oa za sezonu dve zarade nešto. Ovako samo gube finansiski amo ne uspeju da udju u evropu
x

xcx

pre 31 minuta

Ovo je baš sumnjivo. Ekipa iz Austrijske lige proda svog najproduktivjnijeg igrača samo za 2m,a vrednost na transfermarketu mu je 3m.

Acaredstar1

pre 41 minuta

pojacava se voza bice dobar konkurent zvezdi sledece sezone
n

navijač czv

pre oko 1 sat

Izgleda se ovi sa Mocarta opasno naložili na Vojvodinu a kada dožive fijasko imaće da razvlače analize - šanse Vojvodine za evropu na jesen su jedan prema milion imaju kvalitet da se sa Partizanom bore za 2.mesto i to im je puna kapa....
н

нс бој

pre 15 minuta

Па и да се учврстимо на месту другог клуба у Србији није мала ствар за сада. Нико не каже да ћемо напасти и освојити титулу,ал да морамо бити у самом врху сада је то обавеза,четврто место би било неуспех.

Bojan Ivanovic

pre oko 1 sat

Ovi bas resili da opet budu drugi

Slavko Ćosić

pre oko 1 sat

Kada se ima i kada ulože u tebe možeš i malo da se rasipaš sa kintom .

acajank89@gmail.com

pre oko 1 sat

jaka je Vojvodina

Uskekruske

pre oko 1 sat

Dobra stvar za njih
P

Pa

pre oko 1 sat

Nije morao elmer da ga proda za manje od milion evra a sad da plati 2.Bolje da ga je ostavo u Vojvodini pa bi bio prodat sa 25 za 5 m evra u Arabiju ili Emirate
J

Junior i dalje

pre oko 1 sat

Džabe sve kada je Junior i dalje u klubu, ako se Suč ili Crnomarković povrede/crveni karton za Vošu treba da igra Junior, otac tvrdoglavo odbija da dovede novog štopera kako bi sin imao nekakvu sansu da igra. Nepotizam parekselans, poprilicno nezamisliv za renome Voše. Svima je jasno da Evropa i junior ne mogu u istu recenicu. Svima osim tati i zbilji.
J

Jaaaaaa

pre oko 1 sat

NIJE ISTINA!!!!
K

Komri

pre oko 1 sat

do juce ste pisali o 2.5 miliona gde sada nestade 500.000 eura?
M

Mapet souovi

pre oko 1 sat

KO CE DA IGRA ODBRANU? Ko je taj odbrambeni koji menja crnog i suča? Nadamo se da je siniša kombinacija tatina zavrsila sa Vojvodinom.
V

Veni

pre oko 1 sat

Vidi Vici. To mogu da kazu Vojvodinasi tek ako udju u gruou LE il LK. Da li je vredelo dati 4 m evra za ove fudbalere
C

CaNoks

pre oko 1 sat

Ima li nekih informacija oko štopera, znate ako je plan da se do Evrope dodje sa SINOM od trenera, dozivecemo ogromno razocarenje. Prosto je nadrealno da je SIN projektovan za treceg stopera, da li je ovo neka skrivena kamera
Z

Za te

pre oko 1 sat

Pare su mogli da dovedu 5 fudbalera Zelenortskih ostrva Kurasa il Haitia koji su brzi bolji i jeftiniji od beka chalfa defanzivnog i ofanzivnog veznog cfora sto su i pokazali kad su demontirali reprezentaciju fss. Namerno govorim fss jer se ovde igra preko menadzera. I trebalo je to uraditi pre SP jer su im sad cene 3 put vise
L

Luka muka

pre oko 1 sat

Bravo za Vosu! Kao Zvezdas zao mi sto nisu dali 2 m za njega jer ako nista drugo zna se ko je i sta je i sta moze da se ocekuje od njega,svakao u odnosu na kakve panjeve smo bacali milione mislim da su ga trebali dovesti,e sad ako je on kao dete Vose zeleo samo tamo to je onda neka druga prica! Njemu i Vosi zelim puno uspeha,a nasoj ligi jos mnogo igraca poput Zukica da se nivo podigne i utakmice budu zanimljivije! Sportski pozdrav