Zvanično: Srđan Babić u Spartaku do 2027!

Vreme čitanja: 1min | uto. 03.06.25. | 11:50

Posle Dejana Stankovića Moskovljani produžili ugovor sa reprezentativcem Srbije

I pored vrlo čudne sezone, sa mnogo uspona i padova, rukovodstvo moskovskog Spartaka odlučilo je da zadrži Dejana Stankovića, odnosno produži ugovor srpskom stručnjaku do 2026. godine. I neće Dejan Stanković biti usamljen u Moskvi, pošto će defanzivnim redom Narodnog kluba i naredne sezone komandovati Srđan Babić.

Spartak iz Moskve je zvanično objavio da je produžio ugovor sa nekadašnjim defanzivcem Crvene zvezde i Vojvodine do leta 2027. godine. Želeli su u glavnom gradu Rusije da ekspresno reaguju i obezbede ostanak srpskog štopera, posle glasina da bi karijeru mogao da nastavi u Saaudijskoj Arabiji.

Izabrane vesti

Babić je prošle sezone bio jedan od najstandardnijih igrača moskovskog Spartaka. Odigrao je 32 utakmice, uz dva gola i asistenciju.

Babić je stigao u Moskvu iz španske Almerije. Pre toga je igrao za Crvenu zvezdu, Famalikao, Real Sosijedad i Vojvodinu.


tagovi

Srđan Babić

Izabrane vesti / Najveće kvote


Ostale vesti


Najviše komentara