Komentari na vest

Crvena zvezda protiv inicijative za smenu Nebojše Čovića

sladja89

pre oko 1 mesec

sport klub kaze da jos nista nije reseno

Mozzart Nalog

pre oko 1 mesec

ma covek je najveca prevara godinama

Branislav Jovanovic

pre oko 2 meseca

Ali ovi sto hoce posto poto Vrsac da ostave u ligi, presmesno
S

Skeledžija

pre oko 2 meseca

Iskreno teško ko može da smeni patuljastog zlotvora Pustio je korenje do Beograda na vodi
c

covic u epizodi

pre oko 2 meseca

covic protiv covica
Г

Гангула

pre oko 2 meseca

Па где ударисте на највећу легенду клуба?!
a

a fmp 1

pre oko 2 meseca

za ili protiv ,njegov sin ?
G

Gost M.Markez

pre oko 2 meseca

Uvek su pametni i ostvareni ljudi na meti primitivnih, neobrazovanih i neostvarenih!!!
G

Gost M.Markez

pre oko 2 meseca

Ovi što mi lupaju minuse upravo pokazuju svoj izuzetno nizak kvocijent inteligencije i potkrepljuju moju tvrdnju!

Dajana09

pre oko 2 meseca

Pa i neka se smeni to i treba
A

Ajd posteno

pre oko 2 meseca

Bio je Danilovic i sta je napravio osim sto se sa kumom u Kafanici bockao nozem?
J

JBL

pre oko 2 meseca

Ovi iz Zeleznika su protiv smene Nebojse dr. Covica jer se boje da,ukoliko i oni budu za smenu,Nebojsa dr Covic inace OSNIVAC ove NOVE Zvezde moze da pokupi sve trofeje koje im je osvojio i vrati ih FMPu pa da im ostanu prazne vitrine.Jos ako im oduzme ime(FMPu niko ne moze da zabrani kako ce se zvati)onda opet NECE POSTOJATI isto kao i ona BIVSA Zvezda,ha,ha!!!
č

čak i vrapci znaju

pre oko 2 meseca

vrana vrani oči ne vadi!
n

ne razumem

pre oko 2 meseca

A sportklub Kaze da nije ništa odlučeno?, zbog čega Lazete?
B

Budak

pre oko 2 meseca

Na jednom od poslednjih derbija,domaci igraci iz oba kluba zajedno 8 poena. Toliko o nasoj kosarci.
A

Ad

pre oko 2 meseca

Cekaj,a koliko je dao Izundu,i on je Srbin,i to najveci,najjaci, a jos iz Zvezde... Domaci je igrac,ko je sledeci,Moneke,Nwora,cekamo,jer je doktor u Kss-u,msm dr Covic. Samo ceka mig onog strucnjaka Ilica i eto pasosa Srbije za jos Nigerijaca. Zivi bili pa videli. Vidis brale koja se kosarka igra u Nigeriji da mi ne mozemo bez njih.....😀😀😀😀😀

Jovan Jovanovic

pre oko 2 meseca

Ako treba da se smeni neka ga smene neđa tu trte mrte
M

MVPČAČAK

pre oko 2 meseca

Neka mi neko objasni, kako jedan klub može da glasa protiv svoga gazde i osnivača??? Prestanite da džokate gluposti. Ajde, bre, kakvo je to ponašanje.

GostO

pre oko 2 meseca

Ostoja samo rovari, toliko ga je izludeo Covic da i dalje radi protiv njega
A

Ad

pre oko 2 meseca

Ostoja,ili vas Covic ,ko to rovari,ko je na celu Kss-a. Ko kao predsednik Kss-a brani onog boksera i magatca od igraca,ajde reci mi. Ko unistava nasu kosarku,Ostoja ili gospodin Tri Solitera(Covic). Dosta je vise unistavao, krao,ismevao,vreme mu je da ide u tri lepe vise
M

Marko M.

pre oko 2 meseca

Baš čudno. Prosto nešto neverovatno. 🤣

Kanidja99100

pre oko 2 meseca

koliko smo mi pobrkano drustvo kada od toliko proslavljenih kosarkasa ovaj olos je predsednik saveza. sta reci.
I

Ivi

pre oko 2 meseca

Niko fmpu ne moze da zabrani kako ce da se zove klub je moj privatni buahahahahahahahahahahahahaha
K

Kosarkaski Grof

pre oko 2 meseca

Isto kaao i Igokeja Partizan tu cutis ko pi,,, Grobarska, a to je rekao predsednik Igokeje na Bn u sportskom delu
S

Srbija23

pre oko 2 meseca

Teraj to... Upropastio je taj sve čega se dotakne.

FiumenBG

pre oko 2 meseca

uvek neka previranja.. nema nama spasa
B

Bobby Donchich

pre oko 2 meseca

Ovo mi deluje kao da ekipa iz Grupe TNT pokušava da smeni Broja 1.

Urke97

pre oko 2 meseca

covic ima firme i ne treba mu kosarka, a ume da je vodi tako da ga bas briga
M

Maledon

pre oko 2 meseca

Recite vi sta god zelite,covic jeste ovakav ili onakav,ali..ne sme se smaknuti cinjenica da je u pravu! Ovaj hoce da prosili ligu jer je on gazda kluba iz Sombora koje je ispao iz lige i on bi po svaku cenu da ga spasi time sto ce prosiriti ligu i svoj uticaj iskoristiti da ostavi Sombor u ligi na taj nacin. Znaci trgovina uticajem i sukob interesa!
S

Shone Sever

pre oko 2 meseca

Sramota posle svega sto je tak covek dao za nasu Zvezdu ne verujem da se Delije slazu sa ovom odlukom.
J

Joomla1020

pre oko 2 meseca

Buahahahahahahahahaha, otkud to, mi mislili da će biti za xD

Noki71

pre oko 2 meseca

Prosto nije realno očekivati da Zvezda podrži ovu inicijativu.
S

Stojankamasina

pre oko 2 meseca

Sta ima da se kaze jos
R

RendiOrton13

pre oko 2 meseca

Pa logično, nijedan klub neće da bude protiv svog gazde, ništa sporno.
k

kako dalje?

pre oko 2 meseca

Pa nece valjda da smene ciku koji im preko racuna kss/fmp-a daje grdnu lovu!
A

Aca9991

pre oko 2 meseca

Zbog takvih stvari, politike, ličnih interesa, sujete, sport me apsolutno ne zanima u Srbiji. Sve ljigavac do ljigavca

ilnima male

pre oko 2 meseca

остани код Шваба има посла клоње прати и не враћај се.Хвала.
P

PaprikAs

pre oko 2 meseca

Haha sta sam rekao, odmah radi rikverc. Pa Covic je pojeo mnogo ovakvih, taj lik je zaduzio neke mnogo mocne ljude jos pre 20 godina, nece ga niko pomeriti nikad. Da nije nista uradio sem predaje “Boginje na tronu” pa sa tim se obezbedio za zivota od svega.