Komentari na vest

Dončić zbog ćerki ne igra za reprezentaciju

dddddd

pre oko 1 mesec

Covek pre svega pa kosarkas
G

Gggh

pre oko 1 mesec

Mnogi igrači imaju decu, pa ko odustaje od reprezentacije?

Vaskon

pre oko 2 meseca

Bože, koliko se njemu život iskomplikovao...
s

stv

pre oko 2 meseca

Porodica na prvom mestu. Srećno Luki sa ćerkama!
R

Riki97

pre oko 2 meseca

Svakako opravdano nista nije vaznije od porodice,pa ni kosarka.
K

KacaKM

pre oko 2 meseca

Zanimljivo,žene(a) su čudo ali u negativnom smislu
s

spiritus movens

pre oko 2 meseca

Dosta su proracunate i uglavnom su hipergamistkinje. Mnoge su razuzdane i promiskutetne i toga se uopste ne stide. Gledaju samo kako da uvecaju potrosacki standard i uzivaju u hedonisticko-destruktivnom stilu zivota. Vise ljudske vrednosti im gotovo nista ne predstavljaju. Nekada su cast, nevinost, postenje, moral, duhovnost...bile vrlina. Danas samo primitivizam - novac, moc, bogastvo, prestiz.
V

Vuk Pavlovic

pre oko 2 meseca

prvo to pa sve ostalo
N

Nini3112

pre oko 2 meseca

Treba i njemu malo odmora da zaleci povrede i vrsti se bolji,privatni zivot mu nije bas u najboljem izdanju da se potrudi da vrati sve na pravi put pa da ponovo vidimo starog Luku
P

Popce

pre oko 2 meseca

Razumljivo skroz, deca i treba da mu budu značajnija i na prvom mestu.

Vlada81pfc

pre oko 2 meseca

Cerke su na prvom mestu pa posle sve ostalo
k

krisone

pre oko 2 meseca

verujem da je deo odluke i sadasnja povreda, u sustini ispravno... ne treba mu zameriti
S

Sofronije Jr.

pre oko 2 meseca

Čekaj zar mu ćerke nisu u Sloveniji? Nije mi jasna ova odluka, jer je logično da igra kvalifikacije da bi ih češće viđao tokom leta.

Boki Nikcevic

pre oko 2 meseca

Ima familiju čovek aman
D

Dejan23

pre oko 2 meseca

Porodica uvek prva na mestu!
M

Marko2333

pre oko 2 meseca

Ja ovo postujem, Svaka cast!!
V

Vladava

pre oko 2 meseca

Bravo Doncicuuuu

Rakun07

pre oko 2 meseca

Svaki put je bio tu za tim sad je doslo vreme da bude sa decom nema sta da mu zamere porodica je na prvo mesto....

mlade016@gmail.com

pre oko 2 meseca

Tako treba, bravo Dončiću. Porodica pre svega.
I

Ilijajakim02

pre oko 2 meseca

Realno pametna stvar, treba da se provede nekad i sa porodicom
k

kurence

pre oko 2 meseca

mogla je breskvica da ih pricuva dok ti igras, salu na stranu, svaka cast za potez, uzivaj u zasluzenom odmoru sa cerkama Lukac

Milena Cirilovic

pre oko 2 meseca

Bravo, tako i treba. Roditeljska ljubav je najbitnija i deca treba svima nama da budu na prvo mesto. Prava odluka.
V

Vanjaxd

pre oko 2 meseca

Sad ce po njega drvlje i kamenje
p

plavacc

pre oko 2 meseca

Plati porez luka pa idi gde hoces

filipdjuk11

pre oko 2 meseca

covek ih je svaki put ispostovao tako da mu nemaju sta zameriti
k

kopakabana90

pre oko 2 meseca

drzi se Luca, zene nas leraju sa tim max

Dejan Nikolic

pre oko 2 meseca

Svaka cast Luka na ovome!

branka zarkovic

pre oko 2 meseca

To Luka, porodica na 1 mestu a Lejkersi mu verovatno ne daju da igra posle povrede.

Kanidja99100

pre oko 2 meseca

Svaka cast Luka.
V

Vlada9111

pre oko 2 meseca

E moj Luka nije ni tebi lako izgleda...
V

Vladica123

pre oko 2 meseca

Kakav gust raspored imaju u nba opravdana odluka. Covek mora biti sa decom